27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

20 лютого український народ схиляє голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє нашої країни, тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

Саме у цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість, мужність та героїчний подвиг.

Сьогодні заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Андрій Шиптенко, голова районної ради Олександр Небога,  начальник Новоукраїнського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Ігор Матвійчук, начальник районного управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області Олег Дишлиук та начальник Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бут вшанували пам’ять загиблих за незалежність і свободу поклавши квіти до пам’ятного знака на честь захисників України.

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"