27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Чергова допомога для наших військовослужбовців, які стоять на захисті нашої незалежності та територіальної цілісності.

Громади Новоукраїнського району не залишають осторонь потреб Збройних сил України та продовжують надавати допомогу силам оборони держави та нашим захисникам.

За рахунок коштів сільгосптоваровиробників Новомиргородської територіальної громади було придбано автомобіль для виконання бойових завдань військовими.

Дякуємо аграріям та Новомиргородській міській раді за допомогу, небайдужість та підтримку.

Наші воїни, Герої, мужні захисники щодня боронять Україну від агресора, захищають нашу Батьківщину та незалежність, ризикуючи своїм життям. Наш обов’язок – забезпечувати необхідним, допомагати та працювати разом, наближаючи Перемогу.