27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Сьогодні минає два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України. Ми боремося за свою незалежність та національну ідентичність.

Вклоняємося до землі кожному і кожній, хто боронить Україну. Світла памʼять всім загиблим, які з 2014 року віддали своє життя за Україну.

24 лютого 2024 року заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Андрій Шиптенко, начальник Новоукраїнського районного відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Ігор Матвійчук, начальник Новоукраїнського РТЦК та СП Олександр Бут, заступник начальника районного управління ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Сергій Яворський, керуючий справами Новоукраїнської районної ради Микола Полулях вшанували пам’ять героїв, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність нашої держави хвилиною мовчання, а також покладанням квітів та запалених лампадок до пам’ятної стели, встановленої на честь воїнів, які виборювали та відстоювали незалежність України у різні історичні періоди.