27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

З метою інформування мешканців місць тимчасового проживання про зміни внесені у порядок призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб, 27 лютого 2024 року в місті Новоукраїнка було проведено зустріч внутрішньо переміщених осіб з заступником начальника управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної військової адміністрації Інною Безводіцькою.

Увагу присутніх було зосереджено на тому, що автоматичне подовження допомоги з 01 березня 2024 року очікується для найбільш вразливих категорій осіб, а саме пенсіонерів з розміром пенсії до 9444,0 грн. на місяць, осіб з інвалідністю І чи ІІ групи, дітей з інвалідністю, тяжко хворих дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа до 23, а також батьків-вихователів і прийомних батьків.

Проте, значна кількість ВПО, які підпадають під обов’язкові та вибіркові критерії зазначені у порядку призначення допомоги також зможуть отримати виплати з 01 березня 2024 року ще на 6 місяців, після подання нової заяви.

Заяву про надання допомоги внутрішньо переміщена особа або уповноважена особа може подати до органу соціального захисту населення, або уповноваженої особи виконавчого органу міської, селищної, сільської ради, або центру надання адміністративних послуг.

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"