27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

12 березня 2024 року начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко провів нараду з начальниками відділів апарату та структурних підрозділів районної військової адміністрації.

Про організацію роботи щодо призначення та подовження виплати внутрішньо переміщеним особам з 01 березня 2024 року доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення районної військової адміністрації Інна Безводіцька.

Спеціалістами управління було проведено широку інформаційну кампанію щодо призначення та подовження зазначеної виплати, а саме: розміщено інформаційні матеріали в громадських місцях, засобах масової інформації, на офіційних сайтах та сторінках соціальних мереж райвійськадміністрації та міських, селищних, сільських рад; проведено зустрічі з ВПО в м. Новоукраїнка , м. Мала Виска та смт. Добровеличківка. З метою якісної та ефективної організації роботи з прийому заяв проведено консультативну нараду з працівниками органів місцевого самоврядування.

Начальник служби у справах дітей районної військової адміністрації Лариса Миронескул проінформувала присутніх щодо захисту прав інтересів дітей на території району.

Начальник фінансового відділу Галина Юрчик прозвітувала про проведену роботу відділом за січень-лютий 2024 року.

Відповідно до плану роботи РВА у березні 2024 року здійснюється контроль за виконанням делегованих повноважень Рівнянської сільської ради. Керівник апарату райвійськадміністрації Тетяна Тарасенко ознайомила присутніх з основними напрямками роботи та дотриманням термінів.

За результатами наради дано відповідні доручення.

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"