27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

26 березня 2024 року проведено засідання протиепізоотичної комісії Новоукраїнської районної військової адміністрації щодо африканської чуми свиней, яка виявлена на території Тишківської громади Новоукраїнської району.

Комісією прийнято рішення:

Оголосити територію ТОВ «Агрофірма «Світанок» село Тишківка, Тишківської громади Новоукраїнського району епізоотичним вогнищем неблагополучного пункту по африканській чумі свиней та встановити карантин.

Визначити зону захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним вогнищем, радіусом 3 км, до якої віднести село Тишківка Тишківської громади Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Визначити зону спостереження (нагляду) радіусом 7 км від зовнішніх меж зони захисту, до якої віднести села Володимирівка, Липняжка, Водяне, Богданівка, Новомихайлівка, Мартинівка, Новотишківка, Андріївка, Вірне, Гаївка, Ганнівка, Анатолівка, Мар’янівка, Червінка Тишківської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Затвердити План заходів щодо локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірми «Світанок».