27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

28 березня 2024 року начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко провів нараду з керівним складом Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Головне питання – організація мобілізаційних заходів на території Новоукраїнського району.

Під час наради було обговорено забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування з ТРЦК та правоохоронними органами.

Олександр Євгенович зазначив, що військові дії агресора на території нашої держави не припиняються, військові потребують допомоги, а саме: підкріплення новими силами. На цей час є багато проблемних питань, які потрібно спільно вирішити для підтримки обороноздатності нашої країни.