27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Новини

 
 
 

Моніторинг використання бюджетних коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф проти України, реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету інвестиційного спрямування у 2024 році

Відповідно до Розпорядження Кабінету міністрів України від 06 лютого 2024 року № 87-р «Про розподіл у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України між місцевими бюджетами» та згідно з внесеними змінами від 23 квітня 2024 року розпорядженням Кабінету міністрів України № 358-р, передбачено субвенції місцевим бюджетам Новоукраїнської та Новомиргородської міським радам для реалізації проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за проєктами, які були раніше схвалені Європейським інвестиційним банком.

Реконструкція будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території Новоукраїнської міської лікарні Новоукраїнської міської ради

Новоукраїнській міській раді на реконструкцію будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території Новоукраїнської міської лікарні виділено 22792,4 тис. грн.

Виготовлено тендерну документацію, очікується погодження Мінінфраструктури.

Капітальний ремонт дошкільного навчально виховного комплексу (ясла-садочок) «Калинонька Новомиргородської міської ради»

Новомиргородській міській раді на капітальний ремонт дошкільного навчально виховного комплексу (ясла-садочок) «Калинонька Новомиргородської міської ради» виділено 22545,004 тис. грн.

Виготовлено проєктно-кошторисну документацію, отримано експертний висновок, проведено процедуру закупівлі та укладено договір від 02 лютого 2024 з підрядною організацією ТОВ «Черкасиміськбуд», отримано дозвіл на проведення будівельних робіт.

 

#Прозорість_та_підзвітність

 

21 грудня 2023 року заступник начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Андрій Шиптенко разом із Новомиргородським міським головою Ігорем Забажаном ознайомився із станом проведення робіт щодо реконструкції Новомиргородського ліцею №3 з улаштування захисної споруди цивільного захисту. На реалізацію проекту виділено кошти з державного бюджету при співфінансуванні з місцевим. Роботи планується завершити до кінця 2023 року.

Посадовці також перевірили стан укриттів, які знаходяться на території Новомиргородської міської ради.

#Прозорість_та_підзвітність

 

Прозорість та підзвітність: увага до роботи військово-лікарських комісій

У Кіровоградській ОВА на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» обговорили зловживання та недоліки у діяльності військово-лікарських комісій.

Антикорупційним органам визначено завдання невідкладно вжити заходів з викриття корупційних та кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності в системі військово-лікарської експертизи.

Згідно оприлюдненої інформації, деякі лікарі ВЛК проявляють непрофесійність у роботі, відкритий саботаж та, у деяких випадках, приймають завідомо невірні рішення. Крім того, комісія може затягуватись більше ніж на визначені чотири дні, що призводить до неповернення призовників на ВЛК. Уже зафіксовано біля 60 кримінальних проваджень, щодо відмови виконання наказів призовниками та закінчення проходження військово-лікарських комісій.

Крім того, було задокументовано та скеровано до суду 4 факти порушення кримінального законодавства працівниками ВЛК, серед яких три голови комісії, та один представник.

На засіданні було ухвалено рішення рекомендувати начальникам районних військових адміністрацій, головам громад спільно з ТЦК та СП взяти під особистий контроль на відповідних територіях проведення комплексу організаційних та практичних заходів з призову військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації.

Також перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко доручив директору департаменту охорони здоров’я ОВА Олегу Рибальченко та головам позаштатних військово-лікарських комісій при ТЦК та СП під персональну відповідальність забезпечити неухильне дотримання стандартів обстеження військовозобов’язаних, унеможливити необґрунтовані додаткові до обстеження, організувати епізод медичного огляду терміном до чотирьох діб, встановити щоденний режим роботи ВЛК включно з вихідними днями.

#Прозорість_та_підзвітність

Презентовано новий функціонал системи закупівель Prozorro

Міністерство економіки України та команда Prozorro провели презентацію додаткового функціонала цієї системи закупівель.

Від Кіровоградської області до заходу долучилися заступники начальника ОВА, всі керівники структурних підрозділів, представники районних державних адміністрацій та уповноважені особи з питань закупівель.

На заході продемонстрували новий інструмент обґрунтування закупівель та розповіли про його важливість для ефективного виконання функцій робочими групами з прозорості та підзвітності.

Нова можливість в електронній системі закупівель полягає у введенні додаткового поля, де замовники можуть ретельно обґрунтовувати необхідність проведення кожної окремої закупівлі. Це сприятиме забезпеченню своєчасного пояснення причин, які визначають необхідність проведення цього конкретного закупітельного заходу.

"Ми маємо зосередитись, зробити максимум, щоб у ваших областях, регіонах ця ініціатива була не просто підтримана, а мала продовження", - зазначив на зустрічі Заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба

#прозорість_і_підзвітність

«Прозорість та підзвітність»: на Кіровоградщині перевірили якість надання швидкої медичної допомоги.

Робочою групою з перевірки якості надання медичної допомоги жителям області була проведена комплексна ревізія діяльності КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» за період з першого грудня 2022 року по 30 вересня 2023 року.

Так зокрема відбулась перевірка якості надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою на гострий мозковий інсульт на догоспітальному етапі. Було встановлено, що кількість випадків, коли час від приїзду бригади швидкої допомоги на місце виклику до евакуації пацієнта з підозрою на гострий мозковий інсульт у визначену лікарню склала більш як 60 хвилин - 707 випадків за 9 місяців 2023 року, що становить 25,2% від загальної кількості госпіталізацій таких пацієнтів. В тому числі було всього 175 випадків транспортування одного пацієнта двома бригадами швидкої. Тобто, 532 (75,2%) пацієнти були транспортовані однією бригадою з часом доїзду до закладу охорони здоров’я більш як 60 хвилин.

На засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було прийнято рішення передати напрацьовані матеріали з перевірки надання медичної допомоги жителям області КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» до ГУ Національної поліції та управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області.

Крім цього департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОВА підготує матеріали для розгляду на сесії обласної ради, яка, як балансоутримувач, має дати власну оцінку результатам перевірки.

#прозорість_та_підзвітність

 

 

Протягом десяти місяців 2023 року слідчими підрозділами ГУНП у Кіровоградській області відкрито 98 проваджень стосовно 107 осіб, які вчинили корупційні кримінальні правопорушення

Про це на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» повідомив заступник начальника слідчого управління ГУНП області Ігор Гудима.

Сума збитків завданих державі становить 29 млн. 745 тис.грн, з яких відшкодовано 7 млн. 4 тис. грн.. Також накладено арешт на майно підозрюваних на суму 23 млн. 306 тис.грн.

До суду направлено 98 справ, 36 з яких за статтею "привласнення і розтрата майна" та 30 – "пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі."

#прозорість_та_підзвітність

"Прозорість та підзвітність". Черговий меморандум розширює коло партнерів.

У рамках діяльності робочої групи "Прозорість та підзвітність" меморандум про співпрацю підписали Кіровоградська ОВА та ГО «Стоп корупція».

Метою меморандуму є співпраця сторін у таких напрямках:

• Розробка та реалізація заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики.

• Запобігання корупції у сфері використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України.

• Напрацювання ефективних інструментів запобігання проявам недоброчесності, неефективного використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України та вдосконалення законодавства.

• Взаємообмін інформацією про факти, події, прояви, ознаки корупційної діяльності на території Кіровоградської області. Укладення меморандуму передбачає:

• Залучення громадського сектору до розробки та реалізації заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики.• Посилення громадського контролю за використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків війни.

• Створення ефективних механізмів запобігання корупції у сфері використання цих коштів.

Меморандум, який підписали перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко та керівник ГО «Стоп корупція» Микола Джоган, укладено строком до 31 грудня 2024 року.

#прозорість_та_підзвітність

Нормативно-правова база з питань залучення та використання коштів державного бюджету інвестиційного спрямування

 

 

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"