27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 Розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 30 червня 2016 року №238-р "Про заходи щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки "Безбар'єрна Новоукраїнщина".

22 березня 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана проведено засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому розглянуто питання "Про виконання районного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки "Безбар'єрна Новоукраїнщина", "Про подальшу необхідність проведення заходів з пониження дорожнього бордюру при проведенні реконструкції та капітального ремонту центральної частини міста щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення".

 

Протокол засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 22 березня 2016 року №1.

24 листопада 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана проведено засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому розглянуто питання "ПОбговорення та затвердження плану роботи комітету доступності на 2017 рік", "Про виконання районного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016 рік "Безбар'єрна Новоукраїнщина".

 

Протокол засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 24 листопада 2016 року №2.

23 вересня у рамках проведення засідання "круглого столу" на тему "Соціальна адаптація інвалідів, взаємодія з суспільством та захист прав інвалідів АТО" відбулася зустріч голови районної державної адміністрації В.Самойленка, голови районної ради В.Савенка, секретаря Новоукраїнської міської ради Л.Вишневецької з головами Кіровоградської обласної організації інвалідів ВОІ СОІУ С.Подорожнім та Новоукраїнської міської організації інвалідів ВОІ СОІУ С.Тараненком. Під час зутрічі керівники обговорили проблеми інвалідів та можливі варіанти їх вирішення.        

Віктор Володимирович наголосив на готовності влади підтримувати районну та міську організацію інвалідів у їх діяльності.

Продовжилася дана зустріч у більш розширеному складі за участі членів районної та міської організації інвалідів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних міністерств та відомств України в районі, учасників антитерористичної операції, сільських голів.

Метою проведення засідання "круглого столу" є налагодження конструктивного діалогу, консолідації дій та зусиль громадських організацій, органів місцевої та виконавчої влади, соціально-відповідального бізнесу щодо вирішення нагальних питань, пов’язаних з соціально-психологічною адаптацією інвалідів, створенням відповідних умов для задоволення їх життєво важливих потреб, сприяння їх працевлаштуванню, створення вільного доступу до об'єктів соціально-побутової та культурної сфери, тощо.

Під час засідання люди з обмеженими фізичними можливостями мали змогу поспілкувати з керівництвом району та міста, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних міністерств та відомств України в районі та отримати вичерпні відповіді на всі хвилюючі їх питання.

План роботи Новоукраїнського районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2017 рік.

24 січня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана проведено засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому розглянуто питання "Про виконання протокольного рішення засідання Ради у справах осіб з інвалідністю від 28 листопада 2017 року № 2 та доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15.01.2018 року № 01-26/50".

 

Протокол засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 24 січня 2018 року №1.

 Маєте проблеми зору?Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

БЕЗБАР’ЄРНА НОВОУКРАЇНЩИНА 
 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю