27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

13 лютого 2024 року начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко  провів нараду з керівниками структурних підрозділів РВА.

Олександр Євгенович на початку наради звернув увагу присутніх щодо актуальних питань діяльності та завдань райвійськадміністрації на поточний тиждень.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів, дохідної частин державного і місцевих бюджетів району у 2023 році доповіла начальник фінансового відділу районної військової адміністрації Галина Юрчик.

Основним завданням органів влади та органів місцевого самоврядування району є виконання місцевих бюджетів у 2024 році. Зокрема, особливо зосередити увагу на актуальних питаннях надання допомоги Збройним Силам України.

Заступник начальник управління соціального захисту райвіськадміністрації Інна Безводіцька проінформувала про стан соціального захисту населення в умовах воєнного стану.

Важливим питанням є допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам та зміни у виплатах з 01 березня 2024 року.

Детальну інформацію з цього питання можна дізнатися за посиланням https://nu.kr-admin.gov.ua/novyny/2024/022024/05022024_2.htm.

З метою соціального захисту ветеранів та членів їх сімей з 01 січня 2024 року створено відділ з питань ветеранської політики та підтримки соціально незахищених категорій населення.

Заступник начальника районної військової адміністрації Марія Щека проінформувала про підсумки перевірки місць тимчасового проживання ВПО на відповідність їх до вимог чинного законодавства.

Заступник начальника райвійськадміністрації Андрій Шиптенко проінформував про проходження територіального етапу загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», про згуртованість та готовність до змагань молодих команд району.

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"