27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Новоукраїнська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме «Детального плану території земельних ділянок площею 19,1853 га в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту) для будівництва бази відпочинку «Скіфія».

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту - «Детальний план території земельних ділянок площею 19,1853 га в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту) для будівництва бази відпочинку «Скіфія».

Мета заходу - проведення аналізу для визначення планувальної організації та розвитку території за межами населеного пункту з урахуванням розміщення бази відпочинку «Скіфія».

Орієнтовна площа проектування - 19,1853 га. Територія проектування знаходиться в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області, яка на даний час вільна від забудови і має цільове призначення - Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення для рекреаційних цілей, та межує:з півночі та північного заходу - землі сільськогосподарського призначення; з півдня та сходу - водний об’єкт та землі сільськогосподарського призначення.

 

Основні техніко - економічні показники:                                                

Оглядова площа території - 22,00 га;

Площа територій - проектного об’єкту: 19,185га;

Кількість працюючих - 39 чол;

Проектна потужність пляжу - 330 чол.

 

Показники по Проекту:

Площа проектного об’єкту (19,185 га) орієнтовно включає в себе:

площа під забудову - 0,59483 га, під твердим покриттям - 1,836 га;

під озеленення - 16,407 га.

 

Розміщення бази відпочинку «Скіфія» передбачається в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту). Проект розроблено з урахуванням раціональної планувальної організації території з метою забезпечення оптимальних умов для розвитку потенціалів району та економії земельних ресурсів. Проектна ділянка знаходиться за межами населеного пункту і є найбільш прийнятною для подальшого розміщення бази відпочинку «Скіфія».

Можлива межа зони впливу планованої діяльності на навколишнє середовище визначається встановленням заходів по мінімізації техногенного впливу об’єкту на навколишнє середовище. В цілому, вплив на навколишнє середовище, здійснюваний планованою діяльністю, повинен бути в рамках існуючих планувальних обмежень і розвитку території, природоохоронних документів.

Планований об’єкт буде розміщено поза межами об’єктів природно-заповідного фонду.

 

Склад проекту містобудівної документації:

- пояснювальна записка;

- розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який згідно п.З. ст.11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» є звітом про стратегічну екологічну оцінку у складі містобудівної документації;

- графічні матеріали.

Замовник та орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування - Новоукраїнська районна державна адміністрація, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнський район, місто Новоукраїнка, вул. Соборна, будинок 59, Ідентифікаційний код 04055110, тел: 8 (05251) 2-18-96, e-mail: inboxl@nu.kr- admin.gov.ua.

Розробник - ПП«СЕРВІСІНВЕСТ» вул. Тарковського, 60 м. Кропивницький, ідентифікаційний код 33254360, тел: 050-454-93-60.

Підстава для розроблення - розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації № 182-р від 05.06.2019 р. «Про розроблення детального плану території ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Радій» для будівництва бази відпочинку «Скіфія» за межами населеного пункту».

 

2. Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування розпочато з дня їх оприлюднення на офіційному вебсайті Новоукраїнської районної державної адміністрації.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Дата початку та строки здійснення процедури, строки подання зауважень іпропозицій - з 19.05.2020 р. до 18.06.2020 р.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Орган, від якого можна отримати інформацію та до якого подаються зауваження і пропозиції щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування; адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнський район, місто Новоукраїнка, вул. Соборна, будинок 59. Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства,містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля Новоукраїнської районної державної адміністрації Краснов Олександр Олександрович, кабінет №  11. тел:       e-mail: inboxl@nu.kr-admin.gov.ua.

 

3. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, не передбачаються.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Детального плану території земельних ділянок площею 19,1853 га в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту) для будівництва бази відпочинку «Скіфія) відбудуться 06.06.2020 року о 10.00 годині в приміщенні Новоукраїнської районної державної адміністрації за адресою:27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнський район, місто Новоукраїнка, вул. Соборна, будинок 59. 

_________________________

 

опубліковано 19.05.2020

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю