27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Новоукраїнська районна філія

Кіровоградського обласного центру зайнятості

Адреса: м. Новоукраїнка, вул. Соборна 32-а

Новини

Правовий порадник шукача роботи

Запитання-відповіді

Роботодавцям

Оголошення

 

Психологічна допомога в умовах воєнного стану: курси від служби зайнятості

 

У непрості часи, які ми переживаємо, важливо підтримувати один одного та навчатися, як допомагати. Служба зайнятості запрошує всіх охочих на курси цільового призначення за програмою «Основи психологічної допомоги населенню в умовах воєнного стану».

Що чекає на учасників?

- Набуття важливих навичок: ви дізнаєтесь, як підтримувати себе та інших у стресових ситуаціях, розуміти свої емоції та вміти допомагати іншим.

- Обмін досвідом: комфортна атмосфера для спілкування та обміну досвідом між учасниками.

- Підтримка від професіоналів: курси проводять досвідчені психологи, готові відповісти на всі ваші запитання та надати необхідну підтримку.

Не залишайтеся наодинці у цей складний період! Приєднуйтесь та навчайтеся разом з нами.

Дата початку: 28 травня 2024 року.  

Місце проведення: на базі Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Як дізнатися деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Станьте експертом у ягідництві: курси для сучасних агрономів

 

Відкрийте нові можливості у сфері сільського господарства! Служба зайнятості запрошує на курси підвищення кваліфікації за освітнім напрямом «Інтегровані системи догляду за ягідними культурами». 

Для кого цей курс? Якщо ви агроном, садівник або просто цікавитесь сільськогосподарськими новинками, ця програма саме для вас!

Де: на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

Коли: 28 травня 2024 року.

Що ви отримаєте: унікальні знання та навички з інтегрованих систем догляду за ягідними культурами, які допоможуть вам ефективно вирощувати ягоди та отримувати високий врожай.

Не пропустіть можливість удосконалити свої навички та підвищити рівень своєї професійної кваліфікації!

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

«Зроблено в Україні»: сільгосптехніка 64 українських виробників доступна для компенсації аграріям

 

 Техніку ще 20 українських виробників додано до відповідного переліку. Загалом в ньому вже перебувають 6691 позицій.

Ознайомитись з повним переліком техніки, вартість якої частково компенсується коштом бюджету, можна тут: https://bit.ly/49TpgyV

Якщо ви виробник техніки і хочете, аби її включили до цього переліку, тоді подавайте заявку та документи до неї до Мінекономіки.

Заявки щодо включення техніки до переліку в поточному бюджетному періоді подаються до 31 жовтня.

Компенсація складає 25% від вартості придбаної сільгосптехніки. Аби подати заявку на її отримання, агровиробник має:

1. Обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки;

2. Придбати необхідну техніку;

3. Подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.

На сьогодні в програмі беруть участь 30 банків (список за посиланням нижче).

Детальніше: https://cutt.ly/YewHoIQ3

Укренерго відкриває нові професійні можливості для ветеранів та їхніх родин

 

НЕК «Укренерго»  починає нову  комплексну програму з навчання та працевлаштування ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей «Разом». Програма дасть можливість освоїти нову професію з нуля та стати професійними електромонтерами/електромонтерками з обслуговування підстанцій.

Програма створена для людей, які не мають наразі навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб приступити до нової, дійсно цікавої роботи.

У першу чергу Укренерго запрошує до співпраці мешканців невеликих міст та сіл. Наголошуємо, що крім ветеранів та ветеранок до навчання запрошуються і члени родин військовослужбовців.

Окремо звертаємо увагу, що для участі у програмі не ставляться вимоги до профільної освіти, нинішніх знань з питань енергетики, досвіду роботи, віку чи статі. Головне – мати бажання навчатися та працювати.

Заявки приймаються до 08 травня, початок навчання вже у травні.

Більше деталей про навчання на офіційному сайті НЕК «Укренерго» посилання тут  https://ua.energy/together.html, а також на офіційній сторінці у FB.

Анкета для участі у програмі тут.  

НЕК «Укренерго» впроваджує цю освітню ініціативу спільно з Український ветеранський фонд, Veteran Hub, Lobby X  та ITC - Israel Trauma Coalition для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їх близьких.

Шановні роботодавці та мешканці області!

Обласною військовою (державною) адміністрацією проводиться робота щодо актуалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021–2027 роки (далі – Стратегія-2027), затвердженої рішенням обласної ради 12 березня 2020 року №743 (із змінами).

З метою оцінки основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку області запроваджено соціологічне опитування з визначення думки представників різних верств населення та сфер економічної діяльності, врахування її під час актуалізації Стратегії – 2027 шляхом анкетування мешканців області та представників бізнесових кіл. Анкети розміщені на сайті департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової (державної) адміністрації та на його сторінці у мережі "Фейсбук" за посиланнями:

для мешканців області: https://cutt.ly/Vw6UvdN6;

для представників бізнесу: https://cutt.ly/5w6UveOo.

Результати опитування будуть проаналізовані, обговорені під час засідань експертних і робочих груп з розробки Стратегії – 2027 та враховані в проекті оновленого програмного документа щодо стратегічного розвитку області.

Дякуємо вам за співпрацю!

 

Час нових кар’єрних рішень: служба зайнятості має пропозицію

 

Мрія кожного - побудувати успішну професійну кар'єру та ходити на роботу із задоволенням. Крокувати до мрії будемо разом!

Державна служба зайнятості пропонує онлайн-консультації від експертів з професійної орієнтації.

Для того, щоб скористатися послугою, вам необхідно зробити лише 4 кроки:

1. Відкрити на нашому порталі розділ "Твій консультант" https://is.gd/O7aRrw 

2. Обрати свого консультанта та написати йому свої побажання;

3. Пройти тестування на наших платформах https://www.dcz.gov.ua/proforient

4. Отримати поради та коментарі від професіоналів!

Є питання? Телефонуйте на «гарячу лінію» Кіровоградського обласного (044) 244 94 92 або 0800 600 408.

Співпраця у дії: які послуги можуть отримати ВПО

 

Чимало людей через активні бойові дії змушені залишати свої домівки та починати нове життя. Після переїзду на нові території їм доводиться одночасно вирішувати складні завдання: шукати житло та роботу, а головне – вчитися не опускати руки за жодних обставин.

Розв’язання питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб є одним із дієвих факторів адаптації їх до життя на територіях, де вони оселилися. 

Тому головне завдання Державної служби зайнятості разом із соціальними партнерами, недержавними організаціями та громадськими об’єднаннями, діяльність яких пов'язана з розв’язанням питань сфери зайнятості, напрацювати ефективні  комунікації та спільні дії щодо соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб через працевлаштування, професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації та самозайнятість.

Уся актуальна інформація щодо послуг та проєктів, які реалізовують недержавні та громадські організації у напрямку соціалізації внутрішньо переміщених громадян  тут.  

  Дізнатися про те, які послуги надає служба зайнятості для ВПО можна тут.

Є питання щодо працевлаштування, постановки та перебування на обліку у службі зайнятості, телефонуйте за номером: +38 (066) 581 87 84.

 

Ветеранський бізнес та платформа «Зроблено в Україні» - курс на розвиток економіки

 

Сьогодні держава запроваджує чимало механізмів, які б сприяли поверненню учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей до соціалізації та реалізації себе у професійній сфері. Одним із заходів є підтримка підприємницької ініціативи цих громадян шляхом надання безповоротної, безпроцентної державної допомоги на створення або розвиток власного бізнесу.

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей – це саме та програма, що дасть можливість не лише професійно реалізуватися та дати роботу іншим, а й, виробляючи свою продукцію та надаючи послуги, робити неоціненний вклад у розвиток економіки. На Кіровоградщині переможцями цієї програми стали 5 осіб, з них 2 учасників бойових дій та 3 членів їхніх родин. Їхні напрямки підтверджують їх безмежну любов до Батьківщини та виражають свою патріотичну належність. Підприємницька діяльність пов'язана зі створенням одягу з друкованими зображеннями патріотичного змісту, пошиттям спецодягу для виконання службових обов’язків, відкриттям кав’ярні та барбершопу із брутальною атмосферою, а також покращення транспортної логістики для доставки сировини до підприємств регіону та за його межами.

Все про грант для ветеранів та членів їхніх сімей, посилання тут

https://www.dcz.gov.ua/people/ubd

Хочете долучитися до когорти підприємців? Мрієте чи вже маєте власний бізнес, виготовляємо власну продукцію чи товар, долучайтесь до платформи «Зроблено в Україні» – майданчик постійного прямого діалогу держави та підприємців. 

Використавши на своїй продукції зображення торговельної марки «Зроблено в Україні» – ви допоможете українцям виділити товари, вироблені вашим підприємством, серед подібних товарів в обігу, популяризувати їх та стимулювати внутрішній попит на них. А це неабияка інвестиція у розвиток економіки та шлях до Перемоги.

Не знаєте як приєднатися до платформи? Відвідайте сайт https://madeinukraine.gov.ua/ та завантажте логотип, наліпки та гайд з впровадження державних інструментів.

Є питання щодо участі в урядовій програмі «Власна справа»? Телефонуйте за номером +38 (093) 478 70 81.

 

Як підприємству стати частиною платформи «Зроблено в Україні»?

 

Якщо ви виробник, який має виробничі потужності в Україні, то ви вже частина нашої програми. Адже вона про те, аби підтримувати українське.

Але не завжди покупець розуміє, що той чи інший продукт виготовлений саме в Україні. Назва бренду, пакування, дизайн можуть дезорієнтувати споживача. Тому ми створили універсальне лого для позначки товарів, виготовлених в Україні. Кожен український виробник може нанести це лого на свій товар. Як це зробити?

1. Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні»;

2. Заповнити форму для підприємців;

3. Завантажити брендбук і ознайомитися з рекомендаціями щодо розміщення;

Все — лого готове до використання. Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших. Дізнатися про всі послуги служби зайнятості для роботодавців можна тут.

 

Відкрийте для себе новий світ мікрогріну: курси від служби зайнятості у Львові!

 

Мрієте про вирощування свіжих та корисних продуктів, які стануть справжнім додатком до будь-якої страви? Хочете дізнатися про інноваційні методи вирощування мікрогріну та його застосування у сучасному харчовому виробництві? Державна служба зайнятості пропонує вам курси цільового призначення за програмою «Мікрогрін: інноваційні методи вирощування та використання в сучасному харчовому виробництві».

Під керівництвом досвідчених фахівців ви опануєте секрети вирощування мікрозелені, дізнаєтесь про її корисні властивості та величезний потенціал у харчовій індустрії, а також навчитеся робити страви ще більш смачними та цікавими.

Навчання стартує 22 квітня 2024 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Що ви отримаєте на навчанні:

- практичні заняття з вирощування мікрогріну та його використання у кулінарному мистецтві;

- цінні знання та навички, які можуть допомогти вам розширити свій бізнес або знайти нові можливості працевлаштування;

- можливість обміну досвідом з іншими учасниками та викладачами, що працюють у сфері сільського господарства та харчової промисловості.

Не пропустіть цю унікальну можливість стати частиною інноваційного світу мікрогріну та розширити свої професійні горизонти!

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Інновації у сільському господарстві: вивчайте роботу агродронів зі службою зайнятості

 

Ви мрієте про сучасні технології у сільському господарстві? Хочете освоїти найновіші методи та інструменти для підвищення ефективності вашого фермерського господарства? Тоді ця новина для вас!

Коли: 17 квітня 2024 року. 

Де: На базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Запрошуємо всіх охочих на курси підвищення кваліфікації за програмою «Школа фермерства. Використання сучасного агродрона в сільському господарстві». Під керівництвом висококваліфікованих фахівців ви дізнаєтеся про переваги та можливості використання агродронів у сільському господарстві, навчитеся керувати дронами та застосовувати їх для моніторингу рослинності, обробки полів та багато іншого.

Чому варто приєднатися до наших курсів? На вас чекає:

- Практичне навчання з використання сучасних агродронів.

- Вивчення найновіших технологій та методів у сільському господарстві.

- Отримання сертифіката про успішне завершення курсів, який підтвердить вашу експертизу у сфері агротехнологій.

Не пропустіть цю унікальну можливість розширити свої знання та навички у сільському господарстві!

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Звітність приватних агентств зайнятості – дедлайн не пізніше 15 квітня

Нагадаємо, що інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), порядок її подання, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 2 липня 2019 року за № 717/33688.

Відповідно до пункту 3 розділу I вказаного Порядку форма звітності є щоквартальною і має подаватись до філій обласного центру зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного періоду.

Звітність за I квартал 2024 року має бути подана не пізніше 15 квітня 2024 року.

В умовах воєнного стану подання звітності може бути відтерміновано до його припинення чи скасування (звітність може бути подана протягом 3-х місяців після такого припинення чи скасування).

Форма звітності № 1- ПА, порядок її подання та електронна форма звіту доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/dglho

Є питання? Контакти тут https://cutt.ly/RwaYxix

 

Перетворіть ідею у реальність: курси для майбутніх підприємців від служби зайнятості

Мрієте про власний бізнес та готові зробити перший крок у реалізації своєї підприємницької ідеї? Вам стануть корисними курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «Є-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу», які розпочнуться вже 08 квітня цього року.

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допоможуть вам:

- ознайомитися з процесом отримання державних грантів для створення або розвитку бізнесу;

- дізнатися про етапи розробки бізнес-плану та важливі аспекти підприємницької діяльності;

- отримати підтримку та консультації від професійних бізнес-консультантів тощо.

Безоплатне навчання та підтримка у реалізації підприємницьких планів чекають на вас! Не пропустіть унікальну можливість реалізувати свої мрії та стати успішним підприємцем!

Цікавлять деталі курсів? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Топовий агрегатор вакансій в Telegram! Отримуй щодня лише актуальні вакансії

 

Ви шукаєте роботу? Для вас є новина! Кіровоградський обласний центр зайнятості запустив окремий Телеграм-канал з пошуку роботи. Він має назву «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує»  та доступний за посиланням t.me/job_kid_dcz.

Щодня на цьому каналі модераторами розміщуються пропозиції «гарячих» вакансій, по кожній з них є детальний опис завдань, умов і вимог роботодавця до працівника із обов'язковим зазначенням заробітної плати.

Тож приєднуйтеся і слідкуйте за новими пропозиціями роботи. За допомогою QR коду ви автоматично отримаєте посилання  на новостворений телеграм канал.

Якщо ви не знайшли на телеграм-каналі підходящої для вас вакансії, до ваших послуг:

- телеграм-канал ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю

- Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm

Для того, аби переглянути актуальні вакансії, що внесені до єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, необхідно зайти на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням  https://kid.dcz.gov.ua/, заповнити відповідні поля запропонованої анкети та натиснути на кнопку «Шукати».

 

Перетворіть своє захоплення на професію: навчання для водіїв від служби зайнятості

 

Готові отримати ключ до власної успішної кар’єри на автошляхах? Служба зайнятості оголошує про старт навчання за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

Початок навчання: 10 квітня 2024 року.

Тривалість курсу: 2,5 місяця. 

Місце проведення: Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Під час навчання ви матимете можливість:

- вивчити не лише правила дорожнього руху, а й навчитися майстерно володіти ними на дорозі;

- опанувати важливі навички керування великогабаритними автомобілями та вивчити технічні аспекти їх експлуатації;

- здійснити практичні вправи під керівництвом професійних інструкторів, які допоможуть вам стати впевненими на дорозі.

Мрієте про стабільну та перспективну кар’єру водія? Вирушайте до нових горизонтів разом зі службою зайнятості! Потрібно більше інформації? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Які послуги служби зайнятості є на порталі Дія?

 

Через Дію українці та українки можуть скористатися рядом послуг Державної служби зайнятості, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.

Для вашої зручності зібрали їх усі разом:

1. Отримання статусу безробітного;

2. Скасування статусу безробітного;

3. Грант на власну справу;

4. Грант для ветеранів та їх подружжя.

В Дії також є послуги, актуальні і для роботодавців:

1. Компенсація за працевлаштування ВПО;

2. Компенсація за облаштування робочого місця людини з інвалідністю.

 

Обирайте одну з вище перерахованих послуг та переходьте в Дію! Втілюйте свої бажання у реальність і вони здійсняться швидше, ніж навіть могли подумати!

Не можете знайти робоче місце? Створіть його під себе завдяки програмі «Власна справа»

 

Повертаючись до теми особистої фінансової незалежності та економічної стабільності, нагадаємо, що зараз працює програма “Власна справа”.

Її учасниками можуть стати люди, які вже мають власний бізнес та хочуть масштабувати його, а також ті, в кого є лише гарна ідея та готовність працювати над своїм бізнесом.

Ця грантова програма має два напрямки:

1. Гранти для підприємців: від 50 000 до 250 000 гривень на старт або розвиток власного бізнесу.

2. Гранти для ветеранів та другого з подружжя: від 250 000 до 1 000 000 гривень на старт або розвиток «ветеранського» бізнесу.

Тож якщо людина не можете знайти робоче місце, що відповідає її потребам, можливостям та інтересам, є сенс створити його під себе.

Ось короткий алгоритм, як отримати цей грант та почати розвиток власного бізнесу: 

1. Подати заяву та бізнес-план на порталі ДІЯ.

2. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі diia.com.ua можна за допомогою BankID або електронного підпису.

Зверніть увагу, якщо ви ФОП або юридична особа, то необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.

Щоб мати високі шанси на отримання гранту необхідна бездоганна ділова репутація, а саме:

- гарна кредитна історія, відсутність корупційних дій, судових справ, зокрема кримінальних проваджень, в яких отримувач є обвинуваченим, підозрюваним або засудженим;

- відсутність відкритих виконавчих проваджень, в яких отримувач є боржником;

- відсутність справи про банкрутство, податкового боргу, арештованого майна, дотичності до шахрайства, відсутність прізвища заявника в санкційних списках тощо.

Наступний крок — співбесіда в регіональному центрі зайнятості.

Рішення про надання гранту приймається Державним центром зайнятості протягом 15 робочих днів із дня кінцевого строку подання заяв на основі інформації уповноваженого банку, яка містить результати перевірки ділової репутації та відомостей, зазначених у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем.

Якщо за результатом розгляду бізнес-плану є необхідність його доопрацювання отримувачем, регіональний центр зайнятості повертає такий бізнес-план для доопрацювання та переносить його розгляд на наступний період.

У разі якщо ви отримали позитивне рішення, проте не маєте статусу ФОП - його необхідно відкрити протягом 20 днів.

Також протягом 20 днів з моменту отримання позитивного рішення треба подати до Ощадбанку пакет документів для відкриття грантового рахунку.

Наступний крок — реалізація самого проєкту.

Потрібна консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть у Telegram.

 

Створено сайт за грантовою програмою «Власна справа»: уся інформація тепер на одному майданчику

 

Для підвищення зручності отримання інформації за програмою "Власна справа" створений окремий сайт – https://vlasnaspravagrant.com.ua. Тут можна знайти всю необхідну інформацію – від критеріїв відбору до шаблонів бізнес-планів, необхідних для подання заявки на грант, від історій того, як отримати грант, до можливості залишити своє питання чи поділитися відгуком.  

Для тих, хто звик до живого спілкування, завжди є можливість проконсультуватися щодо даної послуги із фахівцями служби зайнятості: онлайн, за телефоном гарячої лінії 0 800 600 288 або у найближчому центрі зайнятості.

Нагадаємо, що грантова програма «Власна Справа» – частина урядової програми «єробота» та дієва підтримка мікро- та малого бізнесу. Програма була запущена Урядом у липні 2022 року. «Власна справа» – можливість отримати до 250 тисяч гривень та створити чи розширити власний бізнес.

 

Створюйте моду разом з нами: почніть професійне навчання на швачку

 

Почніть свій шлях у світі моди та текстилю! Запрошуємо вас приєднатися до професійного навчання за професією «Швачка» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання стартує 14 березня 2024 року. 

Тривалість навчання: 3,2 місяця.

Викладачі допоможуть вам опанувати:

- різні види шиття та ремонту одягу;

- використання швейних машин та інших інструментів;

- техніки моделювання та виробництва одягу.

По завершенню курсів ви отримаєте сертифікат, що підтверджує вашу кваліфікацію та готовність до роботи у сфері швейного мистецтва.

Не пропустіть цю чудову можливість реалізувати свій творчий потенціал та отримати нову професію у сфері моди та текстилю!

Деталі навчання дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Шукаєте способи подолати стрес та тривогу? Приєднуйтесь до курсів від служби зайнятості!

 

Запрошуємо вас взяти участь у курсах цільового призначення за напрямом «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів», що буде проходити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості!

Початок курсів: 18 березня цього року. 

Під час курсів ви отримаєте:

- Знання про стрес та тривогу: причини, симптоми та наслідки.

- Практичні методи подолання стресу та тривоги.

- Психологічні техніки саморегуляції та заспокоєння.

По закінченню курсів ви отримаєте свідоцтво про успішне проходження навчання, що підтвердить вашу компетенцію у сфері психологічної допомоги.

Не відкладайте свій добробут на потім! Приєднуйтесь до наших курсів та знайомтесь з ефективними методами подолання стресу та тривоги вже сьогодні!

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Безоплатні курси у сфері ІТ: добірка від служби зайнятості

 

Плануєте розвиватися у сфері інформаційних технологій? Хочете спробувати, але не хочете поки вкладати кошти у навчання? Державна служба зайнятості пропонує вам добірку з 5 безкоштовних освітніх курсів у сфері ІТ:

Основи Web UI розробки 2023;

Основи інформаційної безпеки‎;

Основи програмування CS50 2019;‎ 

Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50;‎ 

Основи тестування програмного забезпечення.

Ви можете безкоштовно опанувати нові навички за допомогою служби зайнятості шляхом отримання ваучера або навчання у закладах освіти служби зайнятості. За додатковою інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

Є питання? Пишіть нам у телеграм-канал t.me/dcz_kir або звертайтеся за номером (044) 244 94 92.

Доглянутий сад – рясний та якісний врожай: дізнавайтеся усі секрети садівників на курсах від служби зайнятості

 

Не за горами весна, а отже незабаром розпочнуться роботи у саду. Чи хотіли б ви пізнати тонкощі мистецтва садівників? З’явилася гарна можливість отримати нові та корисні знання! За сприяння служби зайнятості організовуються курси цільового призначення за програмою «Особливості роботи у плодовому саду у весняний період».

Де буде проходити навчання? На базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Коли початок? 11 березня 2024 року. 

За короткий час ви ознайомитеся з нюансами посадки та обрізки плодових дерев, новими методами захисту їх від шкідників та хвороб тощо. Мрієте про власний доглянутий сад або ж бажаєте працювати у цій сфері та заробляти? Дізнавайтеся деталі навчання у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Хочете здобути нову професію? Навчайтеся безоплатно завдяки службі зайнятості

 

З початку 2023 року більше 38 тисяч українок почали безкоштовне навчання новим професіям завдяки службі зайнятості! Долучайтеся й ви!

Державна служба зайнятості пропонує:

- ваучер на навчання у розмірі більше 30 тисяч грн. Заявку можна подати онлайн! 

- професійне навчання для зареєстрованих безробітних у закладах освіти системи служби зайнятості за 95 професіями та більше ніж 400 освітніми програмами.

Потрібна консультація? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості, онлайн або за номером (044) 244 94 92.

 

Знайдемо роботу разом! Заповнюйте анкету

Ви шукаєте роботу? Державна служба зайнятості готова вам допомогти! Перейдіть за посиланням https://is.gd/GzUsbj та заповніть анкету і з вами обов'язково зв'яжеться фахівець.

Знайдемо роботу разом!

 

Гранти для переробних підприємств: новий рівень

 

Триває друга хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств!

Міністерство економіки України продовжує активно підтримувати створення та розвиток переробних підприємств шляхом надання фінансових стимулів.

В рамках програми «Новий рівень» ви маєте можливість отримати грант на переробку до 8 мільйонів гривень!

Головна мета грантів - покриття витрат на придбання обладнання, його транспортування та введення їх в експлуатацію, включаючи програмне забезпечення.

Засновники підприємств, які є громадянами України, можуть отримати грант за умови створення до 25 робочих місць. Підприємство також повинно співфінансувати проєкт на рівні не менше 50%.

Важливо врахувати, якщо підприємство розташоване на деокупованих територіях, 80% компенсує держава, а кошти грантоотримувача мають становити 20%.

Подати заявку на отримання гранту можна на порталі ДІЯ.

Є питання щодо отримання мікрогрантів за проєктом єРобота? Звертайтеся +38 (093) 478 70 81

 

Курси від служби зайнятості для тих, хто хоче заробляти на написанні текстів

 

Давно цікавилися дистанційною роботою? Не знаєте з чого почати? Почніть із короткострокових курсів цільового призначення за програмою «Копірайтинг. Базовий курс для початківців».

Викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості разом з вами розглянуть інструменти, які потрібні для виконання роботи, написання текстів в Інтернеті, а також помилки початківців, яких слід уникати.

Курси стартують 26 лютого 2024 року!

До слова, Єдиний портал вакансій зараз налічує понад 150 пропозицій роботи для копірайтерів.

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Швидкий шлях до працевлаштування: нові можливості навчання від служби зайнятості

 

У рамках реалізації проєкту «Skills4Recovery-Швидкий шлях до працевлаштування» найближчим часом буде організоване безоплатне навчання за професіями:

- «Швачка»

- «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

- «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей» (освітня програма).

Долучитися до курсу можуть непрацюючі українці та українки, зокрема, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники бойових дій  та особи з інвалідністю внаслідок війни.

Навчання за професією «Швачка» триватиме 3 місяці. Онлайн-заявки від бажаючих приймаються до 15 лютого 2024 року.

Навчання за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» і за освітньою програмою «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей» триватиме 1,5 місяця. Заявки приймаються до 1 березня 2024 року.

Навчальний процес буде проходити на базі Державного закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 91.

Якщо ви маєте бажання навчатися – телефонуйте за номерами: 066-510-20-65, 095-153-53-68.

Нагадаємо, що презентація проєкту «Skills4Recovery-Швидкий шлях до працевлаштування», ініціатором якого є організація розвитку німецької промисловості Sequa, відбулась у Львові в першій половині січня цього року.

Його головна мета – якісна професійна підготовка українців, зокрема – з числа соціально вразливих категорій населення, для роботи в приватному секторі.

Програма на території України триватиме 6 місяців та охопить Львівську, Полтавську, Дніпропетровську і Київську області.

 

Роботодавців просять пройти опитування, щоб визначити певні потреби

Опитування проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках, задля проведення аналізу впливу на ринок праці повномасштабного вторгнення російської федерації до України.

Просимо заповнити google-форму за посиланням: https://forms.gle/4w9eYEtMTPRQZdD88 

Активна залученість бізнесу до заповнення опитувальника допоможе в напрацюванні ефективних рішень. Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

Хочете розпочати власну справу? Держава допоможе, а служба зайнятості організує курси

 

Маєте намір розпочати підприємницьку діяльність? Хочете скористатися можливостями державного грантового проєкту «єРобота»? Служба зайнятості допоможе вам у цьому, оскільки кваліфіковані фахівці розробили курси цільового призначення за програмою «Держпрограма «Є-робота» Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

Курс включає:

- теоретичні заняття (ознайомлення з умовами, критеріями, порядком отримання гранту на створення або розвиток бізнесу, основ створення та оподаткування підприємництва, вивчення складових бізнес-плану);

- практичні заняття (написання бізнес-плану за встановленою формою).

Опанувати нові знання для старту у сфері бізнесу вам допоможуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Курси стартують 19 лютого 2024 року!

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Програма «єРобота» - інструмент для створення сприятливого

бізнес-середовища

 

Грантова програма єРобота – це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

Все про урядову програму «єРобота» за посиланням  http://surl.li/hamtz

Є питання? 

Звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном +38 (093) 478 70 81.

 

Експериментальний проєкт для проходження профнавчання: як скористатися?

Ви учасник бойових дій або особа з інвалідністю внаслідок війни? Державна служба зайнятості пропонує взяти участь в експериментальному проєкті

Що це за проєкт? Це експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Все про експериментальний проєкт за посиланням http://surl.li/lnnbl Подати заявку на навчання https://edveteran.dcz.gov.ua/

 

#Підтримка_підприємництва: пропонуємо інструменти, які допоможуть вам досягти бажаного, читайте нижче

 

Одним із важливих етапів до отримання грантів за урядовою програмою «єРобота» є співбесіда з регіональним центром зайнятості щодо пітчингу власного проєкту бізнес-плану.

Які попередні кроки необхідно зробити, як успішно пройти співбесіду та правильно презентувати свій бізнес-план? Вам на допомогу відеоурок № 3, посилання тут http://surl.li/pswqu

Нагадаємо, що регіональний центр зайнятості проводить особисту співбесіду з отримувачем мікрогранту/гранту та надсилає результати співбесіди до Державного центру зайнятості, який  забезпечує прийняття рішень про надання мікрогрантів/грантів. Це врегульовано п.4 Порядку проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідна кількість балів (оцінки) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів/грантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого наказом Міністерства економіки України 06 липня 2022 року № 1969.

Якщо у вас лише зараз визріла ідея відкрити власний бізнес або його розширити, і ви вирішили взяти участь в урядовій програмі «єРобота», все про неї тут http://surl.li/hamtz . Подати заяву на отримання гранту на розвиток власної справи можна через портал  Дія тут https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Для підготовки описової частини заявки для отримання гранту, пропонуємо  переглянути відеоурок № 1 (посилання http://surl.li/pslrr).

Як формувати фінансову частину бізнес-плану для отримання гранту - відеоурок № 2 (http://surl.li/pswul).

У вільному доступі й посібник, який детально та легко описує всі етапи та головні кроки, необхідні для отримання гранту (https://cutt.ly/GwKc59os).

І відео, і посібник розроблені командою  IREX in Ukraine, яка реалізує в Україні Програма реінтеграції ветеранів IREX.

Є питання щодо отримання мікрогрантів за урядовим проєктом єРобота? Звертайтеся до обласного центру зайнятості за +38 (093) 478 70 81

 

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей до 1 000 000 гривень

 

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, а також члени їхніх родин, які мають бажання займатися підприємництвом, або розвивати сімейний бізнес після служби, мають можливість отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн.

Важлива умова — у разі отримання гранту ви маєте:

- створити кількість робочих місць, що відповідає розміру гранту;

- провадити діяльність не менше 3 років;

- сплачувати податки.

ДЕДЛАЙН: 29 грудня 2024 року

Усі деталі про умови і суми гранту дивіться тут http://surl.li/ppylv або на порталі ДІЯ.

Маєте бізнес-ідею? Хочете спробувати себе у ролі підприємця або ж плануєте розширити горизонти уже діючого бізнесу? Подавайте заявку на участь у грантовій програмі «єРобота». Потрібна консультація? Телефонуйте за номером +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

 

Посилання та сервіси, що допоможуть повернутися до продуктивної зайнятості

 

Чергова публікація корисних посилань та сервісів, а також роз’яснень:

- Як Державна служба зайнятості допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя  https://t1p.de/ch2s5

- Як служба зайнятості допомагає внутрішнім переселенцям? https://t1p.de/l8rh7

- Як отримати ваучер на навчання та опанувати нові знання і вміння http://surl.li/feqeq

- Як започаткувати або розвинути діючий бізнес - отримати мікрогрант за програмою "Власна справа" http://surl.li/hamtz

- Отримати грант на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей http://surl.li/glaly

- Український ветеранський фонд Мінветеранів підтримує бізнес ветеранів: профінансовано вже понад 500 ініціатив https://t1p.de/wbi79

Міноборони спільно з Державним центром зайнятості вдосконалюють систему рекрутингу https://t1p.de/ls373

Є питання, що стосуються сфери зайнятості та потрібна консультація? Ми на зв’язку! Телефонуйте, контакти тут або пишіть у Телеграм Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград.

 

Новий інтерфейс та окремі категорії: оновлено Єдиний портал вакансій!

 

Які зміни відбулися на Єдиному порталі вакансій:

- новий інтерфейс;

- додано 3 нові окремі категорії:

- вакансії відновлення - актуальні пропозиції роботи у сфері будівництва, логістики та енергетики;

- вакансії Сил оборони - пропозиції роботи по військових та цивільних спеціальностях, які забезпечать підтримку в тилу;

- вакансії для ВПО - добірка пропозицій роботи з наданням житла від роботодавця.

Для пошуку необхідно лише обрати регіон, вид зайнятості або діапазон заробітної плати! Роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію через особистий кабінет роботодавця: Реєстрація кабінету тут. 

Одразу після модерації вакансія з'явиться на всіх наших ресурсах, а наші фахівці почнуть підбір кандидатів! Ви також можете оформити підписку на всі вакансії за галуззю або регіоном через наші чат-боти у Telegram або Viber.

Перебуваєте у пошуку роботи?

- Звертайтеся за допомогою до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування, контакти за посиланням;

- пишіть нам у Телеграм-канал t.me/dcz_kir.

 Нагадуємо, що вакансії також можна переглянути:

- на сайті обласного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/LQ66ql;

- у телеграм-каналах «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує».

124 професії та спеціальності для навчання УБД та людей з інвалідністю

 

А ви знали, що учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно навчатися за 124 професіями та спеціальностями?

Якщо ви не зареєстровані в службі як безробітні, але маєте професійно-технічну чи вищу освіту, також можете безоплатно отримати ваучер на навчання.

Ще одна програма, про яку хочеться розказати - це програми надання грантів, які реалізуються в рамках урядового проєкту єРобота. Служба зайнятості супроводжує дві з них:

«Власна справа» - ви можете отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Подати заявку на отримання гранту разом із бізнес-планом можна через Портал Дія. До заяви обов’язково додається бізнес-план щодо започаткування нового або розвитку вже діючого бізнесу. Обов’язковою умовою участі в програмі є створення нових робочих місць, які грантоотримувач має створити протягом 6 місяців з дати отримання коштів.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя впроваджена окрема грантова програма для власного підприємництва, яка передбачає надання грантів:

- до 250 тисяч гривень можна отримати на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;

- до 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць.

- до 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП - чотирьох і більше нових робочих місць.

Детальніше про всі наші послуги для ветеранів тут.

 

Таргет, SMМ та соцмережі: як організувати власний бізнес, розкажуть на курсах

 

Ви зацікавлені у відкритті власної справи? Бажаєте дізнатися лайфхаки просування власного товару чи бренду за допомогою соціальних мереж? Маємо для вас вигідну пропозицію – курси цільового призначення за навчальною програмою «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі». 

Основні аспекти курсу:

- побудова стратегії присутності компанії у соціальних мережах;

- правильний контент: створення та просування;

- таргетована реклама;

- аналіз ефективності та SMM-команда тощо.

Де буде проходити навчання? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Коли? 22 січня 2024 року.

Хочете організувати власний бізнес та просувати його в інтернеті, тоді звертайтеся за деталями навчання до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі. 

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Запрошуємо на спеціальні курси психологічної допомоги з подолання стресових станів

 

Емоції беруть верх над вами у стресових ситуаціях? Не знаєте, як опанувати себе, коли є тривога? Пропонуємо курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

Мета курсу – знайомство з основами надання першої психологічної допомоги, опрацювання принципів та порядку надання допомоги людям у кризових ситуаціях, удосконалення навичок психологічної стійкості та самодопомоги.

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості під час навчання презентують вам комплексну програму профілактики стресових станів та причин їх появи.

Стартують заняття 22 січня цього року. 

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Підприємців-початківців запрошують в Одесу на курси

 

Хочете розпочати підприємницьку діяльність? Потрібна допомога у правових засадах підприємницької діяльності, механізмах створення власної справи, основах менеджменту та маркетингу? У цьому вам допоможуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Саме на базі цього навчального закладу 22 січня 2024 року розпочинаються курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу». 

За короткий час ви дізнаєтесь, чому саме малий бізнес є найбільш поширеним сектором економіки та як почуватися як риба у воді у цій сфері.

Є бажання навчатися за сприяння Державної служби зайнятості? Є питання щодо організації професійного навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте. Контактна інформація у розрізі філій за посиланням http://surl.li/eghis. Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Як скласти вдалий бізнес-план та реалізувати свою мрію – про все на курсах

 

Мрієте розпочати власний бізнес? Є ідея, але не знаєте, як втілити її у життя? Держава пропонує дієву допомогу – грантові програми «єРобота». Це саме те, що потрібно для гарного початку нового року.

Аби дізнатися про усі тонкощі цієї програми та вдало створити бізнес-план, Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма "Є-робота". Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

До здійснення мрії подати рукою! Не відкладайте її на потім! Курси стартують 22 січня 2024 року!

Опанувати нові знання для старту у сфері бізнесу вам допоможуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Бажаєте дізнатися більш детально? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Для зв’язку також пропонуємо номер телефону (044) 244 94 92 або наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших навчатися можливо на платній основі.

Інформацію про формування навчальних груп можна переглянути в онлайн-графіку https://is.gd/QuBYnT