27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59 e-mail: [email protected]
Головна
Адреса: м. Новоукраїнка, вул. Соборна 32-а
Оголошення
Адаптація в умовах війни: допоможеш собі – допоможеш іншим!
У зв’язку з повномасштабною війною перед більшістю українців постало завдання якнайшвидше адаптуватися до нових дискомфортних (а часто й загрозливих для життя) умов. Частині українців вдалося адаптуватися до нової ситуації, але поряд із цим невпинно зростає кількість тих, кому все важче пристосовуватися до вимог сьогодення.
Як же впоратися зі стресом, розвинути стійкість до психологічного навантаження? Шлях до психологічного добробуту під час кризи підкаже вам служба зайнятості. Пропонуємо підвищити кваліфікацію за освітньою програмою «Соціально-психологічна адаптація людей під час роботи в умовах війни».
На курсах вас ознайомлять із проблемами і тенденціями розвитку соціопростору в умовах воєнного стану, ви дізнаєтеся про стратегії пристосування, психологічну підтримку та інструменти саморегуляції, які допоможуть вам не лише зберегти спокій, але й зростати в умовах невизначеності.
Навчання стартує 14 жовтня поточного року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Приєднуйтесь до курсів цільового призначення та збережіть не тільки власну внутрішню рівновагу, а й допоможіть іншим прийти до ментального балансу!
У сучасному світі зміни в соціальному та політичному житті можуть бути непередбачуваними. Але розуміння психологічних аспектів адаптації в умовах кризи та конфлікту є ключем до успіху як для професіоналів, так і для всіх, хто прагне зберегти стійкість та ефективність за будь-яких обставин.
За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp
Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Від навичок до професійної реалізації – ваш шлях до успіху починається тут
Бажаєте опанувати актуальний фах? Державна служба зайнятості оголошує старт професійного навчання за професією «Адміністратор».
Адміністратор – це та людина, яка відповідає за комунікацію і координацію дій персоналу сфери послуг для досягнення максимально ефективного результату.
Які навички, особисті та ділові якості потрібні адміністратору аби професійно реалізуватися, ви дізнаєтесь під час навчання, що проходитиме на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Цікаво? Не зволікайте!
Навчання стартує 27 вересня 2024 року, триватиме – 6 місяців.
Протягом занять ви освоїте: організаційну структуру управління підприємства; основи маркетингу; основи естетики, етики, психології і обслуговування відвідувачів, основи галузевої економіки, організації праці і управління; раціональну та ефективну організацію працю на робочому місці тощо. Професіонали своєї справи допоможуть вам стати кваліфікованим фахівцем і бути конкурентоспроможними на ринку праці!
Це ваш шанс отримати все необхідне для успішної кар’єри і професійного становлення. Цікавлять деталі? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp.
Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за
посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Навчання за ваучером – сходинка до професійних здобутків
Ринок праці динамічно змінюється, ростуть і вимоги роботодавця до претендента на вакансію – він прагне отримати кваліфікованого працівника. Державна служба зайнятості може допомогти в цьому шляхом організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями. Однією із дієвих форм організації професійного навчання є видача населенню ваучерів на навчання.
Нагадаємо, що за ваучером можна стати фахівцями різних галузей економічної діяльності. Охочі навчатися самостійно обирають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги з Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, а також місце навчання.
Державна програма навчання населення за ваучерами активно працює і на Кіровоградщині. На сьогоднішній день по Кіровоградській області правом на отримання ваучера скористалися 439 громадян. З них:
1. Підвищили кваліфікацію: 271 особа. Найбільшим попитом користувались спеціальності «Медсестринство», «Дошкільна освіта» та «Соціальна робота».
2. Здобули нову професію: 78 осіб. Найбільшим попитом користувались спеціальності «Психологія» та «Соціальна робота».
3. Пройшли спеціалізацію: 51 особа. Найбільшим попитом користувались спеціальності «Медицина» та «Медсестринство».
4. Пройшли перепідготовку: 29 осіб. Найбільшим попитом користувалась спеціальність «Кухар».
5. Здобули освіту на базі вже існуючого освітнього рівня: 11 осіб. Найбільшим попитом користувались спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Медсестринство».
Довідково. Ваучер – це документ встановленого зразка, що видається одноразово та дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Вас зацікавила така форма навчання? Не зволікайте! Отримайте ваучер, адже це оптимальне рішення для реалізації професійних потреб різних категорій громадян та гарантія йти у ногу з часом та самовдосконалюватися.
Більше інформації про ваучер – за посиланням: http://surl.li/xvrxvf
Перелік професій тут: http://surl.li/evpmym
Є питання? Контакти тут: http://surl.li/pacfp
Крок у світ нігтьової естетики: пропонуємо реальні перспективи зайнятості
Мрієте зайнятися улюбленою справою та створювати неперевершені манікюрні шедеври? Хочете стати професіоналом в нігтьовому сервісі? Починайте діяти!
Пропонуємо розпочати свій професійний шлях з навчання за професію «Манікюрник (2 розряд, ІІ клас)», що організовує Державна служба зайнятості. На базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти 27 вересня поточного року стартує навчання!
На вас чекають насичені заняття протягом 69 навчальних днів. Досвідчені викладачі поділяться з вами секретами мистецтва догляду за нігтями. Ви опануєте новітні тенденції та популярні сучасні тренди манікюру, освоїте безліч різноманітних технік, здобудете професійні навички, розкриєте свій талант, перетворивши його у безцінний досвід.
Якщо бажаєте зайняти своє місце на ринку праці – не відкладайте мрії та плани на завтра. У вас є можливість стати майстром – затребуваним професіоналом з великою кількістю поціновувачів та достойною оплатою своєї праці!
За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp.
Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за
посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Сьогодні – навчання, завтра – працевлаштування: професія інформаційної епохи
ХХI століття – епоха розвитку інформаційних та комп’ютерних технологій в усіх галузях економічного та суспільного життя. Невід’ємною потребою в організації будь-якого типу є комп’ютерне оснащення. А підготувати техніку до роботи, підключити офісне обладнання, встановити програмне забезпечення – все це задача оператора з обробки інформації та програмного забезпечення. Кваліфікований спеціаліст не лише допоможе з технічним устаткуванням робочого місця, але й забезпечить клієнта якісно обробленою інформацією, організує електронний документообіг, збереження даних, оновлення сайту та багато іншого.
Для тих, хто хоче професійно реалізуватись у сфері ІТ, знання сучасних інформаційних пристроїв на сьогодні – вимога часу. Якщо вас цікавить робота в даній сфері то ця пропозиція саме для вас!
Пропонуємо вам опанувати затребуваний фах «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Навчання пройдуть на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Заняття розпочинаються 20 вересня 2024 року і триватимуть 7,5 місяців.
Ви освоїте: налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; захист iнформацiї; обслуговування та модернiзацiю ПК, периферiйних пристроїв, офiсного устаткування; дiагностування несправностей в роботi програмних продуктiв; створення документiв, таблиць, баз даних, графiчних об'єктiв, анiмацiй, тривимiрних об'єктiв, вiдеоматерiалiв; розробку і створення веб-сайтiв, їх розмiщення та обслуговування, тощо.
Сферою професійної реалізації випускників даної професії є: сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної та офісної техніки; фірми-розробники програмних продуктів; супровід і захист веб-сайтів, інформаційно-комунікаційних комплексів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.
Реалізуйте свій потенціал за допомогою сучасних інформаційних технологій! Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp. Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Все про секрети касових операцій з Державною службою зайнятості: опануйте актуальний фах!
Важко уявити хоча б одне підприємство сфери послуг або торгівлі без такого працівника, як касир. Сьогодні це кваліфікований працівник, що безпосередньо виконує касові операції та здійснює роботу по ефективному обслуговуванню покупців у сферах роздрібної та оптової торгівлі в неспеціалізованих та спеціалізованих магазинах. Досвідчені фахівці, працюючи над підвищенням свого професійного і технічного рівня, можуть завжди розраховувати на достойні пропозиції, кар’єрний ріст і розвиток.
Якщо у вас є бажання опанувати одну з провідних професій торговельної галузі, для вас є чудова пропозиція – навчання за сприяння Державної служби зайнятості. Пропонуємо вам освоїти професію «Касир торговельного залу (ІІІ категорія)» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти.
Навчання стартує – 10 вересня 2024 року. Тривалість – 5,3 місяці.
Опанувавши цех фах, ви з легкістю знайдете роботу з гідними умовами. Наші досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі розкриють вам секрети касових операцій, навчать визначати платоспроможність державних грошових знаків та платіжних карток, поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом в процесі вибору реєстратора розрахункових операцій, його реєстрації та експлуатації, ведення касової документації та складання звітів, а також навчать тонкощам в розрахунках з покупцями в готівковій та безготівковій формах.
Тож якщо ви перебуваєте у пошуках стабільної роботи – пропозиція саме для вас! Не сумнівайтесь, професія касира буде актуальною на довгі часи, адже сфера торгівлі є однією з провідних сфер сьогодення!
Нагадуємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані у Державній службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Не втрачайте часу, зверніться до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp
Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за
Посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Пошук роботи, навчання, власна справа — дещиця того, чим сьогодні займається Державна служба зайнятості.
ДСЗ підтримує українців у різних життєвих ситуаціях, а для роботодавців підбирає кваліфікованих кадрів та надає фінансову підтримку
Більше про можливості, які пропонує українцям Державна служба зайнятості, у статті: http://surl.li/shdojz
Вступайте до лав незламних та нескорених, неспинних та вмотивованих!
Долучайтесь до лав Національної гвардії України, адже сьогодні абсолютно від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни.
Військовослужбовці Національної гвардії України кожного дня зі зброєю в руках, разом із силами оборони України, забезпечують безпеку, захищають державні рубежі та дбають про спокій і комфорт громадян.
Якщо ви бажаєте поповнити ряди військових частин та стати важливою складовою відновлення безпекової ситуації на звільнених територіях, заходьте на сайт рекрутингу Національної гвардії України (https://join.ngu.gov.ua) та обирайте бригаду, до якої хочеш долучитися.
Анкета кандидата на військову службу за контрактом знаходиться за посиланням https://join.ngu.gov.ua/ та ставайте частиною команди Національної гвардії України.
Для ознайомлення з іншими наявними вакансіями запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://cutt.ly/qKFhLXK та Єдиний портал вакансій: https://jobportal.dcz.gov.ua/
Діють телеграм-канали ДЦЗ, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb та «Р
Не тільки робота: в «Єдиному вікні послуг» служби зайнятості доступні сотні програм підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці.
Держслужба зайнятості завдяки «Єдиному вікну послуг» впорядкувала дані про програми підтримки для вразливих категорій громадян та об’єднала довкола них не лише регіональні центри, а й комунальні установи, благодійні фонди, недержавні та громадські організації, міжнародних партнерів.
Це дозволяє людям отримати інформацію про різноманітні соціальні послуги та підтримку з боку недержавних організацій, а також консультації і допомогу, що безпосередньо впливають на подальше професійне життя, навчання, працевлаштування, відкриття власної справи тощо. Так, наприклад, внутрішньо переселені люди можуть дізнатися де отримати гуманітарну, матеріальну, юридичну або психологічну допомогу, відновити документи та інше, ветерани та ветеранки знайдуть інформацію про можливості адаптації військового досвіду у цивільне життя або відкриття власної справи чи отримання нової цивільної професії, людям з інвалідністю організації-партнери нададуть необхідну їм допомогу.
Людина самостійно може отримати інформацію про допомогу у своїй області та громаді. Для цього необхідно на сайті Державної служби зайнятості перейти за посиланням «Єдине вікно послуг», де розміщені дані організацій-партнерів, що пропонують свої соціальні послуги.
Варто обрати з випадного списку регіон, район і громаду та вказати, хто шукає допомогу: ВПО, учасник чи учасниця бойових дій або особа з інвалідністю. Далі натиснути опцію «шукати». Система видасть перелік організацій, види послуг та контактні телефони.
Крім того, громадські організації можуть самі подати свої дані на портал та після перевірки стати партнерами служби зайнятості. Свого часу так зробив благодійний фонд «Щедрик» з Миколаївщини. Він долучився до сервісу «Єдине вікно послуг», щоб допомагати внутрішньо переміщеним особам в навчанні, перекваліфікації та працевлаштуванні. У першій його програмі взяла участь 51 людина зі статусом ВПО. Ці люди безоплатно опанували професії пекаря, кравця і вебдизайнера та в подальшому знайшли роботу.
Щоб дізнатися більше про можливості державних та громадських програм допомоги, які об’єднав сервіс «Єдине вікно послуг», слід звернутися до центру зайнятості у найближчому місті. Також звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:
- відновлення документів;
- гуманітарної і психологічної допомоги;
- соціального захисту;
- отримання житла;
- медичного обслуговування;
- грантів для розвитку й відкриття власної справи;
- безоплатного навчання й перекваліфікації.
Фахівці поспілкуються з відвідувачем, врахують його ситуацію та потреби й розроблять персональний план дій. У центрі зайнятості оцінять, які послуги вони зможуть надати самі, а для яких долучать партнерські організації.
Адреси та телефони регіональних філій є у розділі «Контакти» на сайті Державної служби зайнятості.
Чи мають подавати до центру зайнятості форму звітності № 1-ПА посередники з працевлаштування за кордоном?
Ні, не мають.
Нагадаємо, що порядок подання форми звітності № 1-ПА “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні” регулюється наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851. До цього наказу внесені зміни (наказ Міністерства економіки України від 22 вересня 2023 року № 14186), що в повному обсязі набрали чинності з 1 серпня 2024 року – зокрема, з цієї форми звітності виключено розділ, що стосується звітності з питань працевлаштування за кордоном.
Тож посередники, які провадять діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном форму № 1-ПА до філій обласного центру зайнятості не мають подавати.
Однак слід зазначити, що у разі якщо такий посередник одночасно також надає послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні або здійснює наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців (є також агентством трудового лізингу), то такий посередник звітує за формою № 1-ПА (заповнюючи відповідні розділи форми).
Примітка. Електронний варіант форми звітності можна отримати на вебсторінці Державного центру зайнятості (розділ “Посередництво у працевлаштуванні” - “Пов’язані закони та постанови”) , посилання тут https://www.dcz.gov.ua/employer/posered
Як отримати грант: новий серіал для ветеранів.
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток або запуск власної справи.
Допомагаємо спільно з партнерами зміцнювати спільноту ветеранських бізнесів, щоб створювати нові робочі місця!
Дивіться освітній серіал «Гранти для ветеранів» та дізнайтеся:
ключові аспекти грантових програм: «Власна справа» та «Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей»
вимоги до учасників, розмір гранту, кількість людей для працевлаштування
інформацію про реєстри для перевірки ділової репутації.
Навчання включатиме в себе не лише теоретичні знання, а й розбір практичних кейсів. Учасники також отримають доступ до необхідних шаблонів та інструкцій для самостійної роботи після перегляду серій і тести для перевірки знань.
Переходьте за посиланням https://curly.click/r/967a та навчіться формувати бізнес-ідеї та писати бізнес-план прямо зараз.
Освітній серіал створено Kyiv School of Economics за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Дія.Освіта за підтримки Фонд “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Інформаційний партнер – Державна служба зайнятості.
Крокуйте в ногу з часом – дізнайтесь про трудові відносин в умовах воєнного стану
«Організація трудових відносин в умовах воєнного стану» – це короткострокові курси цільового призначення, мета яких – ознайомити учасників з законодавчими змінами у різних сферах права на період воєнного стану. Така інформація є актуальною абсолютно для всіх: від роботодавця, до безробітного, і особливо актуальною для працевлаштованих громадян, які повинні знати й розуміти свої права та обов’язки.
Державна служба зайнятості тримає руку на пульсі і пропонує підвищити кваліфікацію за вищезазначеною освітньою програмою. Стартує навчання 15 серпня 2024 року. Від викладачів Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти слухачі дізнаються про:
- особливості надання різних видів відпусток в умовах війни;
- гарантії для мобілізованих працівників;
- особливості трудових відносин з нефіксованим робочим часом;
- тривалість робочого часу для різних категорій працівників;
- призупинення трудового договору: порядок та умови, та багато іншого.
Реалії сьогодення вимагають бути поінформованим, обізнаним у багатьох аспектах нині діючого законодавства, сформувати розуміння, за яким алгоритмом діяти в тій чи іншій ситуації у сфері трудових відносин.
Тож скористайтеся шансом і отримайте цінну інформацію. Нагадаємо, що для зареєстрованих безробітних навчання здійснюється на безоплатній основі.
За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp
Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за
посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Для тих, хто відчуває своє життя в русі – пропонуємо роботу у КП «Електротранс»
Чи хотіли б ви приєднатися до підприємства, що є флагманом доріг Кропивницького?
Нагадаємо, що комунальне підприємство «Електротранс», яке здійснює перевезення пасажирів міським громадським транспортом, має ряд актуальних і затребуваних на ринку праці вакансій для шукачів роботи.
Так, на постійну роботу терміново потрібні:
- юрисконсульт (середня заробітна плата 17 000 грн);
- фахівець з публічних закупівель (середня заробітна плата 17 000 грн);
- інженер з діагностування технічного стану колісних транспортних засобів (середня заробітна плата 16 000 грн);
- водій автотранспортних засобів (середня заробітна плата 15 000 грн);
- водій тролейбуса (середня заробітна плата 15 000 грн);
- електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв'язку (середня заробітна плата 15 000 грн);
- акумуляторник (середня заробітна плата 15 000 грн);
- кондуктор громадського транспорту (середня заробітна плата 9 000 грн).
Якщо ви не мислите своє життя без динаміки, дороги, постійного руху – звертайтесь за більш детальною інформацією до фахівців Кропивницької філії обласного центру зайнятості. Контакти тут: 044 244 94 93.
Не маєте відповідної освіти чи кваліфікації за певним напрямом? Державна служба зайнятості вирішить і це питання! Ви можете пройти професійне навчання в одному з центрів професійно-технічної освіти, здобувши необхідну кваліфікацію за обраним фахом, і отримати бажану роботу.
Інформацію про інші вакансії регіону ви знайдете за посиланнями:
- сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://cutt.ly/qKFhLXK;
- Єдиний портал вакансій: https://is.gd/EZ7xmm;
- Діють телеграм-канали ДЦЗ:«Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb та «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує» https://t.me/job_kid_dcz, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії.
Є питання? Контакти тут: http://surl.li/pacfp
Майбутнє професії кухаря – інновації у гастрономічному мистецтві та кулінарних технологіях
Професія кухаря – одна з найдавніших, амбітних і творчих, завжди актуальних. Це нескінченний простір фантазії для тих, хто щиро любить готувати, кому подобається створювати нові приголомшливі смаки та відкривати маленькі дива іншим через власну кулінарну майстерність.
Бажаєте опанувати «смачний» фах? Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам зануритись в атмосферу створення неперевершених страв протягом навчання за професією «Кухар (III розряд)». Заняття розпочинаються 6 серпня 2024 року. Триватимуть – 5 місяців.
Впродовж цього часу ви освоїте: рецепти й технологію приготування страв, правила зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм, економіку й організацію громадського харчування, правила використання спеціального обладнання та багато чого іншого.
Поспішайте відкрити для себе горизонти можливостей! Наразі кулінарія стрімко розвивається, а ресторанний бізнес якісно змінює підходи до неї. В кулінарній сфері дуже цінуються креативний підхід та сміливі рішення, тому сучасні кухарі, маючи відповідний рівень підготовки, на основі класичних принципів рецептури створюють авторські шедеври і при цьому активно розробляють власні авторські твори. Справжній майстер своєї справи завжди буде користуватись шаленим попитом і ніколи не сидітиме без діла, адже професія кухаря – актуальна в будь-які часи!
За детальною інформацією звертайтесь до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
Нагадуємо, що для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.
Контакти тут: http://surl.li/pacfp.
Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF
Приєднуйся до спільноти патріотів «Зроблено в Україні»
Якщо ви виробник української продукції — приєднуйтесь до спільноти патріотів. Кожен український виробник може нанести лого «Зроблено в Україні» на свій товар. Як це зробити?
Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» — https://madeinukraine.gov.ua/
Заповнити форму для підприємців;
Завантажити брендбук і ознайомитися з рекомендаціями щодо розміщення;
Все — лого готове до використання. Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.
Усі в плюсі, коли купуєш українське
Деталі тут: http://t.me/zroblenoinua
Мрієш змінити професію? Запрошуємо на безкоштовне навчання.
RapidSkills – безкоштовні навчальні курси від NTO.UA
Мрієте змінити професію?
Шукаєте нову роботу?
Хочете покращити свої професійні уміння?
Пропонуємо вам інтенсивні курси RapidSkills.
Навчаючись по три години на день, всього за один місяць, ви опануєте нову спеціальність, отримавши необхідний обʼєм теоретичних знань і практичних навичок.
Довідково. RapidSkills — безкоштовні навчальні курси від Національної туристичної організації України (NTO.UA).
У рамках проєкту заплановано проведення ярмарків вакансій. Центри навчання працюватимуть на базі профільних університетів в Києві, Одесі, Львові і Полтаві.
Одеський національний економічний університет ОНЕУ/ОНЭУ — навчальний центр і партнер проєкту.
Навчальні програми:
Готельне господарство
Харчове виробництво
Рітейл
Термін навчання: 20 днів по 3 год/день Вартість навчання: БЕЗКОШТОВНО Кількість в групі: до 25 осіб
Дізнайтесь більше про проєкт RapidSkills тут http://surl.li/uinfzr
National Tourism Organization of Ukraine
Єдиний портал вакансій: сотні тисяч робочих місць на відстані одного кліку
Єдиний портал вакансій – своєрідний агрегатор, що збирає вакансії не лише, які зареєстровані у Державній службі зайнятості, а і низки провідних українських сайтів з пошуку роботи.
Вакансії оновлюються в режимі реального часу. Тож, до вашої уваги – сотні тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Наразі функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплатні. Звертаємо вашу увагу, що портал вакансій адаптовано для всіх мобільних пристроїв.
Шукаєте роботу? Не знаєте яким джерелом скористатися? Відкрийте посилання на Єдиний портал вакансій, оберіть відповідні розділи та розпочніть пошуки!
Довідково. Також для ознайомлення з іншими наявними вакансіями запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://cutt.ly/qKFhLXK
Діють телеграм-канали, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії:
- ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb
- «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує» https://t.me/job_kid_dcz
Ваучер і навчання за ним — це саме те, що вам потрібно!
Напевно ви вже чули про унікальну можливість, яку на сьогодні пропонує Державна служба зайнятості, – отримати ваучер на навчання і здобути освіту за обраним напрямком. З цим документом перед вами відкриваються широкі перспективи. Ви можете пройти перепідготовку за робітничою професією; підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю; підготовку на наступному рівні освіти (крім третього рівня вищої освіти); пройти спеціалізацію та підвищення кваліфікації.
Прикладом, Одеський національний економічний університет пропонує за допомогою ваучера опанувати такі спеціальності: психологія, маркетинг, підприємництво та торгівля, туризм і рекреація, економіка і менеджмент. І саме зараз ви можете вступити до магістратури на основі здобутого рівня магістра/спеціаліста. Для цього вам необхідно пройти вступні випробування і скласти іспити.
Перший етап: іноземна мова – стартує 24.07.2024 року;
фаховий іспит – стартує 25.07.2024 року;
Другий етап: іноземна мова – стартує 14.08.2024 року;
фаховий іспит – стартує 15.08.2024 року.
Вас зацікавило питання як отримати ваучер? Тоді не гайте дорогоцінний час і звертайтесь до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Команда експертів оцінить ваші здібності й побажання, допоможе обрати навчальний курс, який найкраще відповідає вашим потребам.
Контакти тут https://cutt.ly/DwkjOKy9
Все про ваучер тут: http://surl.li/oiozut
Довідково. Ваучер можуть отримати:
- особи віком старше 45 років зі страховим стажем не менше 15 років;
- особи, звільнені з військової служби та інших служб за певних умов;
- внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
- особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи;
- особи, які були позбавлені свободи через збройну агресію проти України;
- особи, які отримали пошкодження або захворювання внаслідок воєнних дій.
Навчатися на базі ОНЕУ стало можливим завдяки підписаному меморандуму між Кіровоградським обласним центром зайнятості та навчальним закладом.
Деталі про підписання меморандуму тут: http://surl.li/eplcnv
Ваучер: підвищуйте власні професійні компетенції – робота вам гарантована
Ви маєте бажання бути завжди у тренді – необхідно постійно навчатися!
Однією із дієвих послуг служби зайнятості є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для зайнятих громадян певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією.
Ви бажаєте отримати ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації чи для здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня – Державна служба зайнятості готова вам у цьому допомогти. Що таке ваучер на навчання, які професії можна здобути, яка вартість ваучера та як отримати ваучер?
Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher
ЗНАЙДЕМО РОБОТУ РАЗОМ!
Шукаєте роботу? Фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості та його структурні підрозділи готові вам допомогти!
Скористайтеся матричним перейдіть за посиланням http://surl.li/pzqdx та заповніть анкету.
Залишайте свої контактні дані і з вами обов’язково зв’яжеться фахівець!
Вивчай англійську та стань затребуваним працівником на ринку праці
Безоплатні можливості вивчення англійської від Future Perfect допоможуть
Ви хочете знайти роботу мрії? Пропонуємо вам опанувати англійську за мовною програмою Future Perfect за принципом lifelong learning, тобто - освіта протягом життя. Програма доступна всім українцям та українкам
Для чого це потрібно? Знання мови - це:
- нові можливості для професійного та особистісного розвитку;
- гідна конкуренція на ринку праці та шанс отримувати достойну зарплату;
- можливість говорити зі світом на рівних.
Довідково. Future Perfect— це програма популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створена з ініціативи Президента України. Програма координується Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України. Програма містить законопроєкт про статус англійської як мови міжнародного спілкування в Україні № 9432 та продукти й сервіси для вивчення англійської мови для всього населення України.
Детальніше https://shorturl.at/gcRmZ
Як підприємству стати частиною Зроблено в Україні?
Якщо ви виробник, який має виробничі потужності в Україні, то ви вже частина нашої програми. Адже вона про те, аби підтримувати українське.
Але не завжди покупець розуміє, що той чи інший продукт виготовлений саме в Україні. Назва бренду, пакування, дизайн можуть дезорієнтувати споживача. Тому ми створили універсальне лого для позначки товарів, виготовлених в Україні.
Кожен український виробник може нанести це лого на свій товар. Як це зробити?
1. Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» — https://madeinukraine.gov.ua/
2. Заповнити форму для підприємців;
3. Завантажити брендбук і ознайомитися з рекомендаціями щодо розміщення.
Все — лого готове до використання. Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.
Гранти для ветеранів: 300 млн грн отримають ветерани та другі з їхнього подружжя на розвиток бізнесу
Гранти для ветеранів або другого з подружжя: 646 ветеранів та других з їхнього подружжя отримають гранти на розвиток бізнесу на 300 млн грн
Зокрема, за підсумками 9-ої хвилі у 2024 році, маємо такий результат: 23 переможці отримають 12 млн гривень. Серед них:
- 4 переможця — до 1 млн гривень;
- 17 переможців — до 500 тис. гривень;
- 2 переможця — до 250 тис. гривень.
Більше про грантову програму:
Уряд в квітні 2023 року запустив нову грантову програму для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу. Заявки на отримання гранту потрібно подавати через портал Дія.
Програмою передбачено надання грантів на суму 250 тис. гривень, 500 тис гривень або 1 млн гривень.
Детальніше про результати та умови програми — тут: https://bit.ly/4aDKG3t
Потрібна консультація? Телефонуйте фахівцям Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81.
Уже 9 тис. українців отримали ваучер на навчання за кошти держави
9 тис. українців отримали ваучер на навчання за кошти держави з початку року - загалом на 70 млн гривень. Серед найбільш популярних професій та спеціальностей, за якими навчаються за ваучерами цього року, є:
- медсестринство (видано 2388 ваучерів), медицина (315) психологія (236);
- дошкільна освіта (590);
- водій (549); тракторист (386);
- кухар (1051), кондитер (265).
Що таке ваучер на навчання і як його отримати?
Ваучер дає людині право безоплатно пройти навчання у закладах освіти чи у роботодавця за затвердженим Мінекономіки переліком професій та спеціальностей. Станом на сьогодні сума ваучера на може перевищувати 30280 гривень. Якщо вартість навчання дорожча, то роботодавець або людина доплачує різницю самостійно.
Ваучер можна використати для навчання за 124 професіями. Для цього необхідно:
1. Обрати спеціальність, професію та місце навчання;
2. Подати заявку онлайн на вебсайті Державної служби зайнятості або звернутися до будь-якого центру зайнятості із заявою та документами (основні - паспорт, ІНН, трудова книжка, документи про освіту тощо).
Подати заявку онлайн: https://voucher.dcz.gov.ua/ Більше про результати: https://1ll.ink/kiawx
Шановні друзі Кіровоградського обласного центру зайнятості!
Повідомляємо, що 21 травня 2024 року Кіровоградським обласним центром зайнятості створена нова сторінка у соціальній мережі Facebook.
Є бажання щоденно отримувати корисну інформацію сфери зайнятості, бути в курсі нових її можливостей у напрямку надання соціальних послуг, реалізації державних програм щодо підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, розвитку підприємницької ініціативи, компенсаційних виплат для роботодавців – заходьте за посиланням
https://www.facebook.com/profile.php?id=61560234500555
Вподобайте дописи, розміщені на сторінці, та пропонуйте сторінку іншим! Завчасно дякуємо за кожну вподобайку
«Зроблено в Україні»: сільгосптехніка 64 українських виробників доступна для компенсації аграріям
Техніку ще 20 українських виробників додано до відповідного переліку. Загалом в ньому вже перебувають 6691 позицій.
Ознайомитись з повним переліком техніки, вартість якої частково компенсується коштом бюджету, можна тут: https://bit.ly/49TpgyV
Якщо ви виробник техніки і хочете, аби її включили до цього переліку, тоді подавайте заявку та документи до неї до Мінекономіки.
Заявки щодо включення техніки до переліку в поточному бюджетному періоді подаються до 31 жовтня.
Компенсація складає 25% від вартості придбаної сільгосптехніки. Аби подати заявку на її отримання, агровиробник має:
1. Обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки;
2. Придбати необхідну техніку;
3. Подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.
На сьогодні в програмі беруть участь 30 банків (список за посиланням нижче).
Детальніше: https://cutt.ly/YewHoIQ3
Шановні роботодавці та мешканці області!
Обласною військовою (державною) адміністрацією проводиться робота щодо актуалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021–2027 роки (далі – Стратегія-2027), затвердженої рішенням обласної ради 12 березня 2020 року №743 (із змінами).
З метою оцінки основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку області запроваджено соціологічне опитування з визначення думки представників різних верств населення та сфер економічної діяльності, врахування її під час актуалізації Стратегії – 2027 шляхом анкетування мешканців області та представників бізнесових кіл. Анкети розміщені на сайті департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової (державної) адміністрації та на його сторінці у мережі "Фейсбук" за посиланнями:
для мешканців області: https://cutt.ly/Vw6UvdN6;
для представників бізнесу: https://cutt.ly/5w6UveOo.
Результати опитування будуть проаналізовані, обговорені під час засідань експертних і робочих груп з розробки Стратегії – 2027 та враховані в проекті оновленого програмного документа щодо стратегічного розвитку області.
Дякуємо вам за співпрацю!
Час нових кар’єрних рішень: служба зайнятості має пропозицію
Мрія кожного - побудувати успішну професійну кар'єру та ходити на роботу із задоволенням. Крокувати до мрії будемо разом!
Державна служба зайнятості пропонує онлайн-консультації від експертів з професійної орієнтації.
Для того, щоб скористатися послугою, вам необхідно зробити лише 4 кроки:
1. Відкрити на нашому порталі розділ "Твій консультант" https://is.gd/O7aRrw
2. Обрати свого консультанта та написати йому свої побажання;
3. Пройти тестування на наших платформах https://www.dcz.gov.ua/proforient
4. Отримати поради та коментарі від професіоналів!
Є питання? Телефонуйте на «гарячу лінію» Кіровоградського обласного (044) 244 94 92 або 0800 600 408.
Співпраця у дії: які послуги можуть отримати ВПО
Чимало людей через активні бойові дії змушені залишати свої домівки та починати нове життя. Після переїзду на нові території їм доводиться одночасно вирішувати складні завдання: шукати житло та роботу, а головне – вчитися не опускати руки за жодних обставин.
Розв’язання питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб є одним із дієвих факторів адаптації їх до життя на територіях, де вони оселилися.
Тому головне завдання Державної служби зайнятості разом із соціальними партнерами, недержавними організаціями та громадськими об’єднаннями, діяльність яких пов'язана з розв’язанням питань сфери зайнятості, напрацювати ефективні комунікації та спільні дії щодо соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб через працевлаштування, професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації та самозайнятість.
Уся актуальна інформація щодо послуг та проєктів, які реалізовують недержавні та громадські організації у напрямку соціалізації внутрішньо переміщених громадян тут.
Дізнатися про те, які послуги надає служба зайнятості для ВПО можна тут.
Є питання щодо працевлаштування, постановки та перебування на обліку у службі зайнятості, телефонуйте за номером: +38 (066) 581 87 84.
Ветеранський бізнес та платформа «Зроблено в Україні» - курс на розвиток економіки
Сьогодні держава запроваджує чимало механізмів, які б сприяли поверненню учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей до соціалізації та реалізації себе у професійній сфері. Одним із заходів є підтримка підприємницької ініціативи цих громадян шляхом надання безповоротної, безпроцентної державної допомоги на створення або розвиток власного бізнесу.
Грант для ветеранів та членів їхніх сімей – це саме та програма, що дасть можливість не лише професійно реалізуватися та дати роботу іншим, а й, виробляючи свою продукцію та надаючи послуги, робити неоціненний вклад у розвиток економіки. На Кіровоградщині переможцями цієї програми стали 5 осіб, з них 2 учасників бойових дій та 3 членів їхніх родин. Їхні напрямки підтверджують їх безмежну любов до Батьківщини та виражають свою патріотичну належність. Підприємницька діяльність пов'язана зі створенням одягу з друкованими зображеннями патріотичного змісту, пошиттям спецодягу для виконання службових обов’язків, відкриттям кав’ярні та барбершопу із брутальною атмосферою, а також покращення транспортної логістики для доставки сировини до підприємств регіону та за його межами.
Все про грант для ветеранів та членів їхніх сімей, посилання тут
https://www.dcz.gov.ua/people/ubd
Хочете долучитися до когорти підприємців? Мрієте чи вже маєте власний бізнес, виготовляємо власну продукцію чи товар, долучайтесь до платформи «Зроблено в Україні» – майданчик постійного прямого діалогу держави та підприємців.
Використавши на своїй продукції зображення торговельної марки «Зроблено в Україні» – ви допоможете українцям виділити товари, вироблені вашим підприємством, серед подібних товарів в обігу, популяризувати їх та стимулювати внутрішній попит на них. А це неабияка інвестиція у розвиток економіки та шлях до Перемоги.
Не знаєте як приєднатися до платформи? Відвідайте сайт https://madeinukraine.gov.ua/ та завантажте логотип, наліпки та гайд з впровадження державних інструментів.
Є питання щодо участі в урядовій програмі «Власна справа»? Телефонуйте за номером +38 (093) 478 70 81.
Як підприємству стати частиною платформи «Зроблено в Україні»?
Якщо ви виробник, який має виробничі потужності в Україні, то ви вже частина нашої програми. Адже вона про те, аби підтримувати українське.
Але не завжди покупець розуміє, що той чи інший продукт виготовлений саме в Україні. Назва бренду, пакування, дизайн можуть дезорієнтувати споживача. Тому ми створили універсальне лого для позначки товарів, виготовлених в Україні. Кожен український виробник може нанести це лого на свій товар. Як це зробити?
1. Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні»;
2. Заповнити форму для підприємців;
3. Завантажити брендбук і ознайомитися з рекомендаціями щодо розміщення;
Все — лого готове до використання. Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших. Дізнатися про всі послуги служби зайнятості для роботодавців можна тут.
Звітність приватних агентств зайнятості – дедлайн не пізніше 15 квітня
Нагадаємо, що інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), порядок її подання, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 2 липня 2019 року за № 717/33688.
Відповідно до пункту 3 розділу I вказаного Порядку форма звітності є щоквартальною і має подаватись до філій обласного центру зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного періоду.
Звітність за I квартал 2024 року має бути подана не пізніше 15 квітня 2024 року.
В умовах воєнного стану подання звітності може бути відтерміновано до його припинення чи скасування (звітність може бути подана протягом 3-х місяців після такого припинення чи скасування).
Форма звітності № 1- ПА, порядок її подання та електронна форма звіту доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/dglho
Є питання? Контакти тут https://cutt.ly/RwaYxix
Перетворіть ідею у реальність: курси для майбутніх підприємців від служби зайнятості
Мрієте про власний бізнес та готові зробити перший крок у реалізації своєї підприємницької ідеї? Вам стануть корисними курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «Є-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу», які розпочнуться вже 08 квітня цього року.
Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допоможуть вам:
- ознайомитися з процесом отримання державних грантів для створення або розвитку бізнесу;
- дізнатися про етапи розробки бізнес-плану та важливі аспекти підприємницької діяльності;
- отримати підтримку та консультації від професійних бізнес-консультантів тощо.
Безоплатне навчання та підтримка у реалізації підприємницьких планів чекають на вас! Не пропустіть унікальну можливість реалізувати свої мрії та стати успішним підприємцем!
Цікавлять деталі курсів? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir
До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.
Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF
Топовий агрегатор вакансій в Telegram! Отримуй щодня лише актуальні вакансії
Ви шукаєте роботу? Для вас є новина! Кіровоградський обласний центр зайнятості запустив окремий Телеграм-канал з пошуку роботи. Він має назву «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує» та доступний за посиланням t.me/job_kid_dcz.
Щодня на цьому каналі модераторами розміщуються пропозиції «гарячих» вакансій, по кожній з них є детальний опис завдань, умов і вимог роботодавця до працівника із обов'язковим зазначенням заробітної плати.
Тож приєднуйтеся і слідкуйте за новими пропозиціями роботи. За допомогою QR коду ви автоматично отримаєте посилання на новостворений телеграм канал.
Якщо ви не знайшли на телеграм-каналі підходящої для вас вакансії, до ваших послуг:
- телеграм-канал ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю
- Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm
Для того, аби переглянути актуальні вакансії, що внесені до єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, необхідно зайти на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням https://kid.dcz.gov.ua/, заповнити відповідні поля запропонованої анкети та натиснути на кнопку «Шукати».
Які послуги служби зайнятості є на порталі Дія?
Через Дію українці та українки можуть скористатися рядом послуг Державної служби зайнятості, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.
Для вашої зручності зібрали їх усі разом:
1. Отримання статусу безробітного;
2. Скасування статусу безробітного;
4. Грант для ветеранів та їх подружжя.
В Дії також є послуги, актуальні і для роботодавців:
1. Компенсація за працевлаштування ВПО;
2. Компенсація за облаштування робочого місця людини з інвалідністю.
Обирайте одну з вище перерахованих послуг та переходьте в Дію! Втілюйте свої бажання у реальність і вони здійсняться швидше, ніж навіть могли подумати!
Не можете знайти робоче місце? Створіть його під себе завдяки програмі «Власна справа»
Повертаючись до теми особистої фінансової незалежності та економічної стабільності, нагадаємо, що зараз працює програма “Власна справа”.
Її учасниками можуть стати люди, які вже мають власний бізнес та хочуть масштабувати його, а також ті, в кого є лише гарна ідея та готовність працювати над своїм бізнесом.
Ця грантова програма має два напрямки:
1. Гранти для підприємців: від 50 000 до 250 000 гривень на старт або розвиток власного бізнесу.
2. Гранти для ветеранів та другого з подружжя: від 250 000 до 1 000 000 гривень на старт або розвиток «ветеранського» бізнесу.
Тож якщо людина не можете знайти робоче місце, що відповідає її потребам, можливостям та інтересам, є сенс створити його під себе.
Ось короткий алгоритм, як отримати цей грант та почати розвиток власного бізнесу:
1. Подати заяву та бізнес-план на порталі ДІЯ.
2. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі diia.com.ua можна за допомогою BankID або електронного підпису.
Зверніть увагу, якщо ви ФОП або юридична особа, то необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.
Щоб мати високі шанси на отримання гранту необхідна бездоганна ділова репутація, а саме:
- гарна кредитна історія, відсутність корупційних дій, судових справ, зокрема кримінальних проваджень, в яких отримувач є обвинуваченим, підозрюваним або засудженим;
- відсутність відкритих виконавчих проваджень, в яких отримувач є боржником;
- відсутність справи про банкрутство, податкового боргу, арештованого майна, дотичності до шахрайства, відсутність прізвища заявника в санкційних списках тощо.
Наступний крок — співбесіда в регіональному центрі зайнятості.
Рішення про надання гранту приймається Державним центром зайнятості протягом 15 робочих днів із дня кінцевого строку подання заяв на основі інформації уповноваженого банку, яка містить результати перевірки ділової репутації та відомостей, зазначених у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем.
Якщо за результатом розгляду бізнес-плану є необхідність його доопрацювання отримувачем, регіональний центр зайнятості повертає такий бізнес-план для доопрацювання та переносить його розгляд на наступний період.
У разі якщо ви отримали позитивне рішення, проте не маєте статусу ФОП - його необхідно відкрити протягом 20 днів.
Також протягом 20 днів з моменту отримання позитивного рішення треба подати до Ощадбанку пакет документів для відкриття грантового рахунку.
Наступний крок — реалізація самого проєкту.
Потрібна консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть у Telegram.
Створено сайт за грантовою програмою «Власна справа»: уся інформація тепер на одному майданчику
Для підвищення зручності отримання інформації за програмою "Власна справа" створений окремий сайт – https://vlasnaspravagrant.com.ua. Тут можна знайти всю необхідну інформацію – від критеріїв відбору до шаблонів бізнес-планів, необхідних для подання заявки на грант, від історій того, як отримати грант, до можливості залишити своє питання чи поділитися відгуком.
Для тих, хто звик до живого спілкування, завжди є можливість проконсультуватися щодо даної послуги із фахівцями служби зайнятості: онлайн, за телефоном гарячої лінії 0 800 600 288 або у найближчому центрі зайнятості.
Нагадаємо, що грантова програма «Власна Справа» – частина урядової програми «єробота» та дієва підтримка мікро- та малого бізнесу. Програма була запущена Урядом у липні 2022 року. «Власна справа» – можливість отримати до 250 тисяч гривень та створити чи розширити власний бізнес.
Безоплатні курси у сфері ІТ: добірка від служби зайнятості
Плануєте розвиватися у сфері інформаційних технологій? Хочете спробувати, але не хочете поки вкладати кошти у навчання? Державна служба зайнятості пропонує вам добірку з 5 безкоштовних освітніх курсів у сфері ІТ:
Основи інформаційної безпеки;
Основи програмування CS50 2019;
Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50;
Основи тестування програмного забезпечення.
Ви можете безкоштовно опанувати нові навички за допомогою служби зайнятості шляхом отримання ваучера або навчання у закладах освіти служби зайнятості. За додатковою інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості.
Є питання? Пишіть нам у телеграм-канал t.me/dcz_kir або звертайтеся за номером (044) 244 94 92.
Хочете здобути нову професію? Навчайтеся безоплатно завдяки службі зайнятості
З початку 2023 року більше 38 тисяч українок почали безкоштовне навчання новим професіям завдяки службі зайнятості! Долучайтеся й ви!
Державна служба зайнятості пропонує:
- ваучер на навчання у розмірі більше 30 тисяч грн. Заявку можна подати онлайн!
- професійне навчання для зареєстрованих безробітних у закладах освіти системи служби зайнятості за 95 професіями та більше ніж 400 освітніми програмами.
Потрібна консультація? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості, онлайн або за номером (044) 244 94 92.
Знайдемо роботу разом! Заповнюйте анкету
Ви шукаєте роботу? Державна служба зайнятості готова вам допомогти! Перейдіть за посиланням https://is.gd/GzUsbj та заповніть анкету і з вами обов'язково зв'яжеться фахівець.
Знайдемо роботу разом!
Гранти для переробних підприємств: новий рівень
Триває друга хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств!
Міністерство економіки України продовжує активно підтримувати створення та розвиток переробних підприємств шляхом надання фінансових стимулів.
В рамках програми «Новий рівень» ви маєте можливість отримати грант на переробку до 8 мільйонів гривень!
Головна мета грантів - покриття витрат на придбання обладнання, його транспортування та введення їх в експлуатацію, включаючи програмне забезпечення.
Засновники підприємств, які є громадянами України, можуть отримати грант за умови створення до 25 робочих місць. Підприємство також повинно співфінансувати проєкт на рівні не менше 50%.
Важливо врахувати, якщо підприємство розташоване на деокупованих територіях, 80% компенсує держава, а кошти грантоотримувача мають становити 20%.
Подати заявку на отримання гранту можна на порталі ДІЯ.
Є питання щодо отримання мікрогрантів за проєктом єРобота? Звертайтеся +38 (093) 478 70 81